Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale na Netflix
#61
Podobno bardzo fajny jest nowy serial Netflixa Gambit królowej.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
(23-10-2020, 02:13 PM)redhunter napisał(a): Podobno bardzo fajny jest nowy serial Netflixa Gambit królowej.

Może i dobry, nie sprawdzę nigdy, bo to zupełnie nie moje klimaty...teraz u mnie rządzi  [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif]


[Obrazek: EZTiSl1l.jpg]
Odpowiedz
#63
Ja tam w mniejszym stopniu zwracam uwagę o czym jest film, czy serial a bardziej na to jak to jest zrobione.
Potrafię nawet musical z przyjemnością obejrzeć, patrz np. Chicago( genialnie zrealizowana ścieżka dźwiękowa, w kinie domowym koniecznie).
No właśnie jak tam Barbarzyńcy? Już zaliczyłeś jakiś odcinek?
Podziel się opinią, bo mam pewne obiekcje czy warto za to się brać. Coś słabo oceniany.
Odpowiedz
#64
(23-10-2020, 05:20 PM)redhunter napisał(a): No właśnie jak tam Barbarzyńcy? Już zaliczyłeś jakiś odcinek?
Podziel się opinią, bo mam pewne obiekcje czy warto za to się brać. Coś słabo oceniany.

Trzy odcinki, o gustach filmowych się nie dyskutuje, gdzie Polaków dwóch tam trzy oceny...[Obrazek: e020.gif]

To jest to, co tygrysy lubią najbardziej ...świetny [Obrazek: g046.gif]
Odpowiedz
#65
Dzięki. To skosztuję i ja
Odpowiedz
#66
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Odpaliłem 2 odcinki Ku jezioru i całkiem, całkiem. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#68
Jest już drugi sezon całkiem udanego serialu Alienista.
I co się nieczęsto  zdarza podobno sporo lepszy od jedynki.
Odpowiedz
#69
I mam kolejny typ. Jestem po pierwszym odcinku serialu Rewolucja.
Bardzo krwawy, dosadny, intrygujący. Świetne zdjęcia, zagrany też dobrze.
Takie alternatywne, trochę fantastyczne spojrzenie na Francję przed rewolucyjną.
Podobało mi się. Jadę z następnymi odcinkami zatem.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A jak już jesteśmy przy historycznych serialach francuskich to mistrzowski jest serial Wersal. Prawo krwi.
Jak ktoś jeszcze nie widział, to koniecznie niech nadrobi zaległości.
To serial z kategorii ,, klękajcie narody''.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#70
(30-10-2020, 10:49 PM)redhunter napisał(a): mistrzowski jest serial Wersal. Prawo krwi.
To serial z kategorii ,, klękajcie narody''.

Pełna zgoda, momentami nie szło "nadążyć" za tymi intrygami dworskimi, kto się z kim i dlaczego "miksował", ale oglądało się namiętnie, te trzy sezony kilka lat temu na Canal+ [Obrazek: r010.gif]

redhunter napisał(a):Jak ktoś jeszcze nie widział, to koniecznie niech nadrobi zaległości.

Tak, jeszcze się gdzieś "plącze", w kilku wtyczkach, raczej marnej jakości [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości