Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Kodi
#1
Witam. Obawiam sie, ze zostane zlinczowany za brak podstawowej wiedzy odnosnie Kodi ale musze zaryzykowac. Czy ktos moglby mi wyjasnic czy majac Kodi (na mi boxie) mozna uzywac tylko jednej wtyczki jednoczesnie?  Poniewaz zainstalowalem swoja pierwsza wtyczke (cherry tv)  i podczas odpalania Kodi w menu od razu przechodzi mi do cherry tv a nie do Kodi. Wylaczajac cherry tv od razu wylacza mi sie cala aplikacja Kodi i przechodzi do menu Mi Boxa. Jestem laikiem w tych kwestiach ale teraz nie mogac wejsc do menu Kodi nie potrafie nawet odinstalowac cherry tv. Gdyby temat nadal sie jedynie do usuniecia to bylbym wdzieczny chociaz za wiadomosc prywatna z pomoca lub link do tematu wyjasniajacego moje watpliwosci. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kodi może działać z wielu wtyczek naraz. CherryTV jest nakładką/build która zmienia wygląd kodi i dodaje Ci szereg użytecznych wtyczek do tv/filmów/seriali itd. Jeśli nie chcesz używać cherry tv i powrócić do domyślnego wyglądu to zainstaluj wtyczkę fresh start którą znajdziesz w menadżerze dodatków. Wtyczkę uruchom, zatwierdź a potem zrestartuj kodi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości