Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skalowanie skory kodi
#1
Nie wiem czy dobrze to nazwałem ale po staram sie opisac sytuacje 

W kodi 18 zauwarzyłem problem z reakcja na klik np jesli chce wejsc w jakis kafelek jako przykladem posluze sie ikonka poboru napisow w odtwarzaczu mianowicie gdy na nia klikam ona nie reaguie musze kursorem myszy najechac np na poprzednia ikonke glosnika po czym wrocic strzalka na ikone napisow i wcisnac enter wtedy za działa dzieje sie tak zarowno w orginalnej skorce kodi jak i innych jak Xonfluence ktora dla mnie jest intuicyjna i bardzo wygodna 

domyslam sie iz to nie jest wina skorek a programu jednak nie jestem mistrzem angielskiego na tyle by muc zglosic to deweloperom kodi jest ktos sklonny to uczynic? dodam ze mam aktualna bete czyli 4 aczkolwiek w 3jce mialem ten sam problem
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Skórka Xonfluence jest optymalna pod wersją kodi 17.6. Opisywany problem również nie pokrywa się z błędem kodi, już kawałek czasu używam nowe kodi i dość często w tej sekcji bywam jeśli chodzi o pobieranie napisów i stosowanie ich. Oczywiście nie wykluczam błędów pod inną platformę jak Windows w której nie jestem w stanie sprawdzić gdyż zwyczajnie już go nie używam.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Właśnie chodzi o winde zapomnialem to dopisać wybacz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości