Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa wtyczka darmowaTV
#1
Witajcie,
mam problem z wtyczką darmowaTV, wywala błąd dodatku. Załączam log w zdjęciu, co się dzieje po uruchomieniu wtyczki.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(26-10-2018, 12:15 PM)kisiel95 napisał(a): mam problem z wtyczką darmowaTV


Uffff, ale się wystraszyłem...tak, Ty masz problem, bo wtyczka działa jak "burza"  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#3
Question 
Mam ten sam problem na Win 10 Błąd dodatku na Androidzie działa. Ktoś doszedł do tego w czym problem , z loga kisiel95 można wywnioskować ,że chyba jest blokowany port.
Odpowiedz
#4
Jak się odblokowuje porty na Windows 10?
Odpowiedz
#5
Na pewno z loga można wywnioskować że nie może wyświetlić aktualną listę programów tv z prostej wtyczki. Powodem może być firewall, AV (AntiVirus) w WIN OS który blokuje porty. Rozwiązaniem jest dodanie tej aplikacji (kodi) do białej listy AV i firewall.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#6
Wyłączałem antywirusa i KODI mam w systemowym firewallu, że zezwala na połączenie wychodzące.
Nadal mam taki problem i ten sam log z błędem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie działa wtyczka darmowa tv, na windows 8 i android ,co robić
Odpowiedz
#8
(31-10-2018, 02:05 PM)pawson0288 napisał(a): Nie działa wtyczka darmowa tv, android 

Na jakim urządzeniu?
Który android? 

Na pierwszym z brzegu TV Box, Marshmallow, wtyczka działa "brzytwa"  [Obrazek: a070.gif]
Odpowiedz
#9
Jestem nowy w tym temacie i jeszcze się nie orientuję co i jak ma być i o co chodzi, na systemie Windows 8 zainstalowałem program Kodi 17,6 zainstalowałem wtyczkę darmowa tv. zgodnie podaną instrukcją i nie działa od samego początku.Na telefonie Xaiomi Mi6 po zainstalowaniu działało 2 dni i teraz też nie działa,co jest grane nie wiem co zrobić.Dodam jeszcze że na laptopie mam antywirusa Avast.
Odpowiedz
#10
Z tego co widzę problem nie leży po stronie wtyczki ale po stronie nadawcy. Trzeba czekać aż naprawią problem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości