Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowy HDD w Libreelec
#1
Witam
Mam zainstalowany Libreelec na komputerze htpc na dysku SSD, podłączyłem duży talerzowy dysk jako magazyn na pliki ale kodi go nie widzi(widoczny w uefi płyty głownej jak i w instalce Libreeleca) w jaki sposób go zamontować do Kodi, jakimiś komendami czy system zapisu plików nie może być NTFS?
Może ktoś z Was udzieli mi porady?
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja uruchamiam Libreelec z pendrive i jest widoczny dysk z Windows 7. Nic nie trzeba montować. Libreelec potrafi udostępniać w otoczeniu sieciowym wszystkie podpięte dyski. Możesz na innym komputerze w tej samej sieci podejrzeć czy widać dołożony dysk. Lub programem putty łączysz się z Libreelec (login: root, hasło: libreelec), dajesz polecenie: mount i wciskasz enter. Wyświetli wszystko co jest zamontowane. Dyski z NTFS podpinane przez USB też są widoczne i montują się automatycznie.
Odpowiedz
#3
@htpc a tak przy okazji jak Pentium G4560 radzi sobie z 4K?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(04-11-2018, 10:58 AM)mjw napisał(a): @htpc a tak przy okazji jak Pentium G4560 radzi sobie z 4K?

Cześć, śmiga aż miło, procek zimny jak lód a także Dolby Atmos i DTS-X idzie bez najmniejszego problemu a co do mojego wcześniejszego problemu zainstalowałem inną wersję Libreeleca i dysk jak i napęd Bluray jest widoczny.
Odpowiedz
#5
To jeszcze pytanko, jak sobie radzi z wtyczką Netflix w 1080p? Płynnie czy tnie? Mógłbyś sprawdzić?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Nie korzystam z tego serwisu a żeby założyć konto muszę podać Paypala albo nr karty kredytowej a nie chcę tego robić. Jeżeli jest jakiś sposób na założenie testowego konta to daj znać to wtedy sprawdzę.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości