Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczę na Waszą pomoc!!!
#1
Drodzy Forumowicze,
od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Kodi. Naprzemiennie z DMP, ale ten chwilowo jest nieaktywny. Zainstalowałem najnowszą wersję Kodi 18 i tam jest tylko wersja angielska ( mi to nie przeszkadza, bo w końcu jestem w UK, ale może jest jakiś sposób, aby to "obejść"? ), ale po zainstalowaniu najnowszej wtyczki z tej strony mam dostęp do tv. Niby wszystko jest ok, ale jest pewien problem techniczny... po wybraniu jakiegoś kanału mogę cieszyć się oglądaniem przez jakieś 6-8 minut, potem obraz zatrzymuje się i po ok 2 minutach wracam do menu tej wtyczki z listą kanałów. Na swoim telefonie mam wersję dla odmiany 17.6 i jest ta sama sytuacja. Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć, gdzie tkwi diabeł? Łącze mam w domu bezprzewodowe. Inne strony działają poprawnie.
Czy znajdzie się ktoś chętny, aby mi pomóc ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
1. Settings- Interface - regional - i tu możesz zmienić na język PL
2. "po zainstalowaniu najnowszej wtyczki z tej strony mam dostęp do tv" - jakiej wtyczki?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(06-11-2018, 06:13 PM)Tomek napisał(a): 1. Settings- Interface - regional - i tu możesz zmienić na język PL
2. "po zainstalowaniu najnowszej wtyczki z tej strony mam dostęp do tv" - jakiej wtyczki?

Niestety, ale w Settings jest do wyboru WYŁĄCZNIE j. angielski. 
wtyczka to internetowa.ws
pobrana z blomqvist
Odpowiedz
#4
Wejdź w Dodatki > Zainstaluj z repozytorium > Kodi Addon repository > Wygląd i działanie > Języki
Odpowiedz
#5
(06-11-2018, 06:39 PM)DenDy napisał(a): Wejdź w Dodatki > Zainstaluj z repozytorium > Kodi Addon repository > Wygląd i działanie > Języki

dzięki!! Język jest, ale dlaczego mi zatrzymuje obraz? Czy to ogląda tvn, czy discovery tudzież inny kanał, po jakimś czasie następuje blokada / zatrzymanie i muszę wszystko od nowa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości