Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] WP Pilot
#91
(05-10-2020, 06:56 PM)Pacias napisał(a): Która wtyczka do Kodi działa bez problemu i da się do niej zalogować? 

Wtyczka WP Pilot 0.1.3, z repozytorium kodiwpigulce [Obrazek: r010.gif]

Podziękowali: Pacias
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Witam
Mam problem z zalogowaniem się do WP pilot ? wtyczka wideo wp pilot 0.1.3 plik zip 1.0.1
Jest jakieś rozwiązanie problemu ?
dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
#93
(08-11-2020, 10:54 AM)pietreth7 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#94
Hej, czy jest może jeszcze dostępna i działająca spatchowana aplikacja na Androida? (poza Kodi)
Szukam poza Kodi, bo potrzebuję wgrać żonie coś do taniego tabletu (który raczej całego Kodi z wtyczkami nie uciągnie/nie pomieści), aby mogła TV pooglądać leżąc w szpitalu.
Odpowiedz
#95
xeros u mnie działa ta wersja
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#96
Od kilku dni w wersji 3.26 wyświetla mi się błąd : Wystąpił problem podczas weryfikacji przez reCAPTCHA i nie da się zalogować. Może miał ktoś ten sam problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
piatek84 u mnie działa bez zarzutu jak się zaloguje przez facebook.
Odpowiedz
#98
(31-07-2021, 08:57 PM)bigdamian napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale nie wiem czy jest jescze aktualna.

Moze ma ktos z tym jakies doswiadczenia i podzieli sie informacja
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#99
(01-08-2021, 10:31 AM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale nie wiem czy jest jescze aktualna.

Moze ma ktos z tym jakies doswiadczenia i podzieli sie informacja
Korzystam na android tv konkretnie Canal+ box
Odpowiedz
(11-08-2021, 11:44 AM)bigdamian napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale nie wiem czy jest jescze aktualna.

Moze ma ktos z tym jakies doswiadczenia i podzieli sie informacja
Korzystam na android tv konkretnie Canal+ boxDzieki za Twoj feedback.
Ja nie posiadam ani facebooka ani konta na wp.pl.
Mam wlasny Account na WP-Pilot przez ktory chcialbym sie na moim TV zalogowac.
Dlatego tez moje pytanie dotyczace kodu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jak rowniez pomoc w ominieciu reCaptchy

Czy moze ktos sie orientuje, czy istnieje mozliwosc "odczytania" ciasteczek do WP-Pilota po zalogowaniu sie na na androidzie (Smart, Tab , TV, etc.)?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości