Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] WP Pilot
#61
Za dużo roboty jest przy tym, a czy jest rozwiązanie mniej skomplikowane?
Jest coś takiego na Android TV aby zablokować reklamy tylko w tym systemie, i to na jednym urządzeniu, wgranie jakiegoś kodu za pomocą usb?

Czemu człowiek miałby płacić te 11 czy 7 zł za coś skoro jest darmowe, mowa tu o kanałach DVB-T oraz FTA ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
(18-01-2020, 01:30 PM)Cacper napisał(a): a czy jest rozwiązanie mniej skomplikowane?

Szukasz najprostszych rozwiązań => w Kodi wtyczka WP Pilot [Obrazek: k045.gif]

Cacper napisał(a):Czemu człowiek miałby płacić te 11 czy 7 zł za coś skoro jest darmowe, mowa tu o kanałach DVB-T oraz FTA ?

To niech człowiek nie płaci, przecież nie ma "przymusu ", oglądaj część kanałów z WP Pilot, za pośrednictwem anteny naziemnej, wszystko w temacie [Obrazek: g065.gif]
Odpowiedz
#63
Do @Łonogrzmot

Trzeba najpierw mieć tą antenę naziemną, a ja przeważnie korzystam z dobrodziejstwa internetu Smile
Odpowiedz
#64
(18-01-2020, 04:45 PM)Cacper napisał(a): a ja przeważnie 

Ważne, że został Ci pokazany jeden z możliwych kierunków, co za tym idzie, twoja świadomość wzrosła [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#65
(18-01-2020, 05:15 PM)Cacper napisał(a): Czy możecie tę aplikację sprawdzić? Smile

Sam sobie, to wycofane, bez wsparcia, płatne "świństwo " sprawdzaj [Obrazek: e045.gif]
Odpowiedz
#66
(18-01-2020, 05:32 PM)Cacper napisał(a): Wersja na Android Tv jest darmowa, sprawdziłem

Teraz ta "szemrana " aplikacja, z definicji musi być "darmowa", skoro została wycofana, a rzekomy support jest tylko dla ostatnich subskrypcji [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
(18-01-2020, 05:32 PM)Cacper napisał(a): Wersja na Android Tv jest darmowa, sprawdziłem

Gorsze "świństwo" od Kodi to jeszcze nie widziałem

Ale w jakim sensie, co jest nie tak z kodim?
Odpowiedz
#68
Próbował ktoś dodać DNSy z AdGuard? Ja mam Xiaomi MiBox S i nie chce działać. Na komórce działa ale na boxie nie działa a po chwili zmieniają się same na DNSy od Google. Swoją drogą to mam wykupiony pakiet Starter i nawet przy włączonym pakiecie mam reklamy jak zmieniam kanał na Wp. Ktoś też tak ma lub miał?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odpowiedz
#69
(20-01-2020, 09:09 AM)mpiotrek napisał(a): Próbował ktoś dodać DNSy z AdGuard? Ja mam Xiaomi MiBox S i nie chce działać.

Jaca napisał(a):nie dziala z vpn
Odpowiedz
#70
(20-01-2020, 09:26 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(20-01-2020, 09:09 AM)mpiotrek napisał(a): Próbował ktoś dodać DNSy z AdGuard? Ja mam Xiaomi MiBox S i nie chce działać.

Jaca napisał(a):nie dziala z vpn
Nie mam VPNu no chyba że ta apka AdGuard coś poinstalowala ale ja usunąłem więc powinno być ok.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości