Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problem] DarmowaTV i instalacja wtyczek z mbebe
#1
Hej mam problem, na jednym telewizorze dziala mi darmowaTV, na drugim pokazuje blad "one or more items failed to play" i nic nie odtwarza. Mam tez problem z instalacja wtyczek z mbebe, nie probowalem innych zrodel, darmowaTV sie zainstalowala z tego zrodla, jest blad "the dependency on script.module.resolveurl version".

Jeszcze pytanie, jaka jest najtansza podstawowa TV zeby placic miesiecznie i dzialalo na kodi? I jak to ustawic? Bo duzo osob sie oglasza ze ustawia, widzialem tez duzo abonamentow i nie wiem z czym to sie je. 

przepraszam za brak polskich znakow.

Urzadzenie: Amazon Firestick
Wersja Kodi: 17.6
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pan Mbebe troszkę zapomina o starym  Kodi ,18 posiada to z automatu, a Ty na 17.6  musisz to zainstalować przed instalacją : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  
Albo skprzysstać z super PL oczywiście zaraz po Kodiwpigulca Smile  znaczy z cherry Pana Piotra W teraz już nie jest sam : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z repo i zainstakować fanfilm : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a fanfilm już powinien ściągnąć zależności . Wiem że opis troszkę chaotyczny ale jak będziesz się trzymał kolejności to zadzała .
Odpowiedz
#3
Panowie mam pytanie jestem w tym zielony. Chce wykupić kanały na próbę i dostalem taka info
payments - webmoney, paypal, yandex money, qiwi, paysend, skrill.

1month-2euro,6month-10euro,12month-20euro.

Zadnych innych informacji a tv od CCCP ( była tu taka reklama) Powiedzcie mi jak to wykupić?



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości