Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatna Tv Cherry tv
#1
Witam wszystkich, jestem tu nowy i jest to mój pierwszy wątek. Mam nadzieje że nie będę "zbanowany" za moje pytanie ale niestety nie mogę dotrzeć do kilku informacji. Mam zainstalowane cherry tv i jeżeli dobrze rozumiem to żeby mieć dostęp do wszystkich kanałów TV to muszę wykupić konto premium wizja.tv, tam dostane dane do logowania i hasło które wpisze w cherry tv i będę już miał 100% do kanałów tam oferowanych?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Źle rozumujesz.
Cherry TV nie udostępnia żadnych kanałów. Nigdy tego nie robiło i zapewne nie będzie robić w przyszłości. Także by korzystać z telewizji nie potrzebujesz wcale tej nakładki.
By oglądać telewizję premium, jak to napisałeś, wykupujesz sobie w swoim własnym zakresie dostęp do serwisu typu WizjaTV, GoldVOD czy innym. Otrzymujesz kod dostępu i wpisujesz go czy to w klienta telewizji (jeśli korzystasz z Kodi), czy też ściągasz dedykowaną aplikację (Android).
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak. Cherry to tylko nakładka mająca na celu zmienić wygląd twojego Kodi i posegregować wszystkie wtyczki tak, żeby były łatwo dostępne z poziomu menu. W cherry znajduje się wtyczka wizji, którą możesz sobie skonfigurować że swoimi danymi. Jednak musisz pamiętać, że wtyczki mają to do siebie, że mogą przestać działać w bliżej nieokreślonym czasie, gdyż nie są oficjalnymi wtyczkami od dostawców tych treści. Więc zawsze jest ryzyko, że przygoda z oglądaniem TV od wizja może się szybko skończyć. Jednak na ten moment ta wtyczka z tego co wiem działa dobrze Smile

O ile mowiac o 100% kanałów masz na myśli te kanały z wizji
Odpowiedz
#4
Ok wielkie dzięki. Już chyba zaczynam to wszystko ogarniać.
Odpowiedz
#5
Podepnę się pod temat. Jak w Cherry TV dodać listę m3u z pliku i link do epg ? Zupełnie nie ogarniam tej nakładki. W klientach telewizji też nie ma PVR Simple Client :/
Odpowiedz
#6
od jakiegos czasu ,tak mi sie wydaje kodi nie ma zainstalowanego dodatku iptv trzeba go instalować ręcznie z repo kodi

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości