Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eleven Sports
#1
Witam.
Wczoraj zauważyłem że przestała działać wtyczka Eleven Sports. Podczas wybrania pozycji do oglądania nic nie dzieje się. Proszę o potwierdzenie czy tylko u mnie występuje problem.

Kodi 18 RC 1,
NVIDIA SHIELD TV
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
jest juz RC5 Xd
Odpowiedz
#3
Chyba ci się pomyliło, najnowsze jest RC1
Odpowiedz
#4
Wersja kodi 18 chyba aż takiego znaczenia nie ma. Tydzień temu działało z Beta 1, dopiero po wykryciu problemu zainstalowałem nowszą. Eleven musiał coś namieszać. Szkoda bo był to dla mnie najsensowniejszy sposób legalnego oglądania kanałów na boxie. W Oryginalnej aplikacji z googleplay niestety mam bardzo dużą desynchronizacje obrazu z dźwiękiem, natomiast oglądanie poprzez przeglądarki z jakiegoś powodu co kilkanaście minut stopuje obraz.
Naprawdę nikt nie korzysta z tego dodatku?
Odpowiedz
#5
Potwierdzam, od paru dni brak możliwości oglądania kanałów Eleven Sports przy użyciu dedykowanej wtyczki. Próba przeinstalowania KODI nie przyniosła pożądanego rezultatu.. Jakieś pomysły?? Ktoś, coś??
Odpowiedz
#6
można zapytać autora @c0d34fun
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Czy coś jest planowane w ramach naprawy zmian Eleven Sport? @c0d34fun
Odpowiedz
#8
Tongue 
Czy jest jakiś zdesperowany kibic sportowy (podobny do mnie  Tongue ) który podpowie jak poradzić sobie z problem Eleven Sports?
Odpowiedz
#9
Na własne potrzeby zmodyfikowałem wtyczkę od @c0d34fun. Pewnie nie jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, ale działają dzięki temu ponownie programy 1, 2 i 3. ELEVENSPORTS 4 nie jest już dostępny w ten sposób. Gdyby ktoś był zainteresowany to udostępniam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mjw, kash18, Shukodi
Odpowiedz
#10
@grzechj dzięki za aktualizację, ja nie mam jak sprawdzić bo nie mam 11 premium. Wink
----
edit:
sprawdziłem i wsio śmiga, dodałem do repozytorium Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości