Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO polska KODI 18
#1
Cześć

zainstalowawszy kodi  na raspberry pi  na czystym raspbianie  stwierdziłem że działa świetnie.

Niestety dziś  przy próbie odtworzenia materiału wideo  program zapytał mnie o hasło do konta HBO GO (twierdzi że jest złe)

przeglądać bibliotekę  HBO mogę  ale odtwarzać nie  (w przeglądarce internetowej  na PC  serwis HBO GO działa poprawnie)

Czy Wam też wtyczka przestała działać ??

to co znalazłem w logach


Cytat:21:20:14.163 T:1550414576   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: unsupported operand type(s) for +: 'NoneType' and 'str'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.hbogopl/addon.py", line 773, in <module>
                                                PLAY(url)
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.hbogopl/addon.py", line 600, in PLAY
                                                MediaUrl = jsonrspp['Purchase']['MediaUrl'] + "/Manifest"
                                            TypeError: unsupported operand type(s) for +: 'NoneType' and 'str'
                                            -->End of Python script error report<--
21:20:14.211 T:1902320528   ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.hbogopl/?url=https%3A%2F%2Fplapi.hbogo.eu%2Fv7%2FContent%2Fjson%2FPOL%2FANMO%2Fe9359e14-a7ab-45e9-8be7-15f23143cd2f%2F&mode=5&name=Gra+o+tron+Sezon+6+odc.+8&cid=2ce9f2ef-06e8-46cc-87d9-49204dff7aee&thumbnail=http://edgecastcdn.hbogo.eu/2ce9f2ef-06e8-46cc-87d9-49204dff7aee_hbo/images/17309460.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zapoznaj się z tym tematem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: cyniu88
Odpowiedz
#3
dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości