Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczka Wizja.tv
#1
Od 2-3 dni, każdy kanał chodzi 45 minut, potem wyrzuca do listy. Następnie: dwa,trzy razy po 7-8 s działa i wyrzuca do listy. Za 4-5 razem wskakuje znowu na około 45 minut. Nic nie zmieniałem od kilku miesięcy. Czy ktoś też ma takie problemy? Jakieś pomysły co się stało. Odinstalowanie i zainstalowanie na nowo też nie zadziałało.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Problem ten występuje już od około tygodnia a administracja wizji raczej nie kwapi się by coś z tym zrobić. Proponuję do nich napisać z tym problemem może więcej zgłoszeń da im do myślenia. Na stronie wizji przy wybranym kanale jest możliwość zmiany serwera możliwe że natrafisz na stabilny serwer.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: gruby_inversia
Odpowiedz
#3
Dokładnie u mnie jest  to samo , trzeba do nich pisać o zaistniałym problemie . Ja już pisałem  . Otrzymałem odp że pracują nad rozwiązaniem problemu . Zmiana serwera nic nie daje, po 30/40 minutach wywala kanały do listy głównej .

Podziękowali: gruby_inversia
Odpowiedz
#4
Do momentu naprawienia wtyczki proponuję korzystać z m-TVGuide. Po wywaleniu, załaduje ponownie oglądany program.
Wiem, że to nie do końca rozwiązanie problemu, ale unikniecie w ten sposób sięgania co jakiś czas po pilotaWink

Podziękowali: gruby_inversia
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedź, napisałem na help.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości