Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka South Park
#11
Mam pytanie odnośnie wtyczki apk South Park czy w niej są dokładnie wszystkie sezony i odcinki, bo wszystko jest na FanFilm, ale zauważyłem że niektórych odcinków nie ma na FanFilm - brak źródeł. A i czy większość chociaż jest po polsku?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(24-06-2019, 02:09 PM)koper napisał(a): Mam pytanie odnośnie wtyczki apk South Park czy w niej są dokładnie wszystkie sezony i odcinki
A i czy większość chociaż jest po polsku?

Samodzielne sprawdzenie, na jakiej płaszczyźnie sprawia "trudność"  [Obrazek: n010.gif] 
Odpowiedz
#13
Jako, że mój FanFilm nie wyrabia postanowiłem ściągnąć wszystkie odcinki na dysk. Tu są do ściągnięcia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (żeby pobrać musisz załadować wtyczkę do Chrome Video DownloadHelper).
Odpowiedz
#14
To nie fanfilm nie wyrabia, tylko twoje połączenie sieciowe. Fanfilm świetnie sobie radzi.
BTW - w dobie kodi ściągać na dysk...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
@Tomek pamiętaj, że on ma internet 10Mbps więc w znakomitej większości nie ma możliwości streamowania Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Wiem... Wiem...
Ale to męczarnia... Zerwałbym umowę i tyle.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(15-07-2019, 04:07 PM)Tomek napisał(a): Zerwałbym umowę i tyle.

I zapłacił "karę umowną" zapewne przewidzianą w umowie, za taki ruch, no ale kto bogatemu zabroni [Obrazek: k045.gif]

mjw napisał(a): on ma internet 10Mbps

Z naciskiem na przyimek "do"...do 10Mbps, w dzisiejszych realiach to istna "apokalipsa", nie łącze [Obrazek: a050.gif]

Ale grunt, że w taki czy inny sposób, jakąś kreskóweczkę idzie "zdobyć"  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#18
Jakieś postępy w sprawie wtyczki?
Odpowiedz
#19
Witam. Mam problem brakuje mi kilku odcinków na polskiej stronie brak chcę ściągnąć z oficjalnej strony, ale żaden downloader do chrome nie widzi wideo. Pomóżcie jak ściągnąć wideo z tej strony: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., na przykład odcinek: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Strone którą podałeś dzieli każdy odcinek na 4 części więc pobranie go w całości jest niemożliwe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości