Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mibox aktualizacja i problemy
#1
Witam. Od dwóch dni jestem posoadacepo mi box. Zainstalowałem kodi i fanfilm. Dziś rano zrobiłem aktualizacje androida miboxa i wszystko dało w łeb. Box się zawiesił, musiałem wyjąć zasilanie żeby wogole coś ruszyło. Ok załadowało nowy system . Teraz tak: nie ma klawiatury, nie działa mikrofon. 
Fanfilm zaczął lagowac jaonglupi, wczoraj tego nie było. Jak to naprawić ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Parę moich przemyśleń odnośnie problemów z mi box, które nadarzyły się po aktualizacji do OREO i z którymi walczyłem i wygrałem.

1. Połączenie wifi daję prędkość łącza 30/80mb/s
2. Połączenie wifi i jednoczesne sparowanie z urządzeniem po bluetooth zaburza sygnał wifi. Czy to z głośnikiem, soundbar czy słuchawkami. wówczas prędkość na mi box wynosiła do 3/80 mb/s
3. Zakup przejsciówki usb - ethernet rozwiazał problem. mi box został bezpośrednio połączony po kablu i wówczas mogę się cieszyć z pełnej możliwości łącza 80/80 mb/s

4. Jeżeli macie problem z wybudzaniem boxa to po ustawieniu trybu wybudzania po hdmi problem nawet znika.
5. Najlepsze połaczenie po wifi daje 5ghz. Gorzej zachowuje się 2.4 ghz. Zmiana kanału na routerze też nie robi różnicy.

Także jeżeli macie problem z internetem to inwestycja w usb - ethernet za 15zł jest warta swojej ceny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości