Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix przestał działać.
#11
Już jest naprawiane. Netflix wprowadził nowe api na swojej stronie i trzeba było troszkę poprawić wtyczkę.

Już jest naprawiane. Netflix wprowadził nowe api na swojej stronie i trzeba było troszkę poprawić wtyczkę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@Tomek u mnie nadal nie działa i nie ma aktualizacji wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Nie działa, ale na githubie już mają poprawki które powoli zaczynają działać - jeszcze ich nie udostępnili - wymagają jeszcze wiele pracy... ale idzie do przodu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
az tak znaczaco netflix zmienił ze widze powazne poprawki prawie pisanie od zera wtyczki
Odpowiedz
#15
No chyba aż tak źle nie jest - dla coreelec już jest 3.19 ;0 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale na bety 14 jeszcze nie ma...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Na Libreelec 18 też działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jeszcze jest problem z wyborem języka. Mi z automatu ustawia jakże ukochany niemiecki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Witam Panowie . Ja wymusiłem 0.13.20 i działa na LibreELEC RC2  i beta5, ale mam problem z katalogami : nowości ,popularne teraz, itd. Działa tylko moja lista i gatunki ,a i tak  nie każdy. Ten problem miałem już wcześniej na niby pracujących prawidłowo wcześniejszych wersjach i pytanie ? Co można zrobić by wczytywało pełne listy katalogów ? 
PS : A czasem  jest tak że  po resecie( Ok po restarcie Wink  )Raspberry Pi potrafi wtyczka prawidłowo wyświetlić katalog dajmy: Nowości,  i wtedy już można obejrzeć film. Wiem że to wszystko jest najnowsze, ale może któryś z Was Panowie i Panie miał podobny problem  z starszą wersją i poradził sobie ? Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#19
Ja to rozwiązałem w ten sposób. Zainstalowałem betę 14. Na sttonie netflixa zmieniłem nazwę profilu, wszedłem przez lodu i było wszystko. Potem odinstalowałem 14, wyczyściłem cache i ponownie zainstalowałem 13 i już jest ok.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
Ja korzystam z apki na androida, przeglądam i wyszukuje na telefonie i dodaje do mojej listy. Więc przez maline korzystam co najwyżej z jednego katalogu.
Ps. Podpinają się Wam napisy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości