Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Kodi 18.0 na xbox one x
#1
    Witam. Korzystam z Kodi na telef i wszystko jest ok. Kilka dni temu zakupiłem xboxa i zainstalowałem Kodi na nim. działało 2 dni po czym przycięło ekran i nic nie szło zrobić. Zrobiłem reinstalke i Kodi działało do momentu aż nie wyłaczyłem konsoli. Po następnym włączeniu konsoli włączam kodi, i nie mam żadnych napisów, nie mogę nic włączyć. Pytanie czy ktoś też ma ten problem? i czy po każdym włączeniu konsoli będę musiał robić reinstalację kodi?? Czy jest na to jakiś złoty środek?? Zdjęcia w załączniku.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
"How to Fix Xbox One No Text Error in Kodi
Launch Kodi and click on the settings gear icon on the left hand menu.
Click on the System icon (screwdriver and gear icon)
You won’t see the menu options, but you will be on the Display tab. Move right once and you’ll be on the resolution option on the second line (first line is greyed out).
Click A / Enter to enter the Resolution menu. The highlighted bar indicates the current choice, even though it doesn’t show any text.
Move up and down. If you are on the bottom most option, choose the second to last option from the bottom and click A / Enter. If you are on the second to last option at first, choose the last option and click A / Enter.
Now you should see all text and an option to confirm the change of resolution."

Podziękowali: dlugiwrz
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź, wszystko działa. Tylko pytanie czy za każdym razem będę musiał zmieniać rozdzielczość? na konsoli mam ustawioną rozdzielczość pod 4k i w kodi za pierwszym razem nie zmieniłem nic (było 1280x720p i "przycięło" obraz) po reinstalacji zmieniłem rozdzielczość na 3840x2160p i obraz jest cały ale tekst znika... Czy powinienem zmienić rozdzielczość na mniejszą??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości