Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, istnieją streamy z dobrą jakością filmów?
#11
(05-01-2019, 08:25 AM)dabroviec napisał(a): To rozumiem że zaletą RealDebrid, jest to, że zyskujemy dostęp do linków premium, oraz możemy pobierać torrenty na ich serwer. Czyli wszystko dzieje się u nich z tym torrentem, i możemy go sobie streamować do waszej wtyczki, ale jest to w jakis sposob ograniczone?

Tak, torrenty też. Nie ma ograniczeń w stremowaniu w RD po przez torrenty.

(05-01-2019, 09:06 AM)zuku1786 napisał(a): Na RD też nie ma polskich źródeł z super jakością. Przeważnie 720p, rzadko coś w 1080p, przynajmniej jeśli chodzi o FanFilm.

Jeśli patrząc z perspektywy FanFilm to rzeczywista jakość 1080p obsługują hostingi jak rapidvideo , openload oraz CDA.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A w jaki sposób oni sprawdzają czy to jest Remote Ip czy mój jeśli nie mam stałego?
Odpowiedz
#13
Przecież mają Twoje IP z zalogowanego konta do RD.
Odpowiedz
#14
Czyli jak ściągnę coś na RD i wrzucę sobie link do listy m3u to pobierze mi z Remote traffic bo nie będzie to z zalogowanego konta?
Odpowiedz
#15
Nie rozumiem Cię teraz... Jeśli korzystasz z wtyczki RD od KWP to bez problemu wszystko odtworzysz.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
a ja mam takie pytanie,prośbę,czy byłoby możliwe połączenie wtyczki KWP RD z trakt.tv.Ja wiem że teraz nie jest powiązane,ale może chłopaki dalibyście radę zrobić jakąś aktualizację?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
byl bym bardzo za Tongue
Odpowiedz
#18
Coś wymyślimy z tym Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Thumbs Up 
no i fajnie , dziękuję Smile
Odpowiedz
#20
Shocked 
A ja jeszcze zapytam o kwestię legalności bezpieczeństwa pobierania torrków na serwer RealDebrid. Bo kiedy pobieramy torrenty u siebie, na swój komputer, to sprawa jest jasna, udostępniamy, łamiemy prawo i tak dalej. Ale w sumie na serwerach RealDebrid też my wywołujemy pobieranie (o ile dobrze myślę jak to działa), tak więc.. też by ktoś się mógł o to doczepić, mają IP, dane z karty oraz logi, a wraz z tym treść wysyłanych formularzy.
Tak właściwie to jak ta strona dalej funkcjonuje, przecież już pewnie zostało tam pobrane setki tysięcy jak nie miliony torrentów [Obrazek: shocked.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości