Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką HBO GO
#1
Witam. Mam problem z uruchomieniem wtyczki HBO GO POLSKA na KODI 18. Wszystko udało mi się zainstalować i zarejestrować, jednakże momencie próby uruchomienia jakiegokolwiek filmu kreci się niebieskie kółko przez chwilę i nic się dalej nie dzieje. Kodi zainstalowane jest na android box M8S. Włączyłem logi w kodi, jednakże żadne się nie zapisują.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Po zalogowaniu uruchom ponownie Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Próbowałem, taki sam efekt.
Odpowiedz
#4
Witam ponownie, czy jest ktoś kto spotkał się z tego typu problemem ?
Niestety próbowałem na różne sposoby i za każdym razem występuje taki sam efekt na android boxie M8S+.

Zainstalowałem także kodi 18 z wtyczką HBO go na windows 10 aby sprawdzić działanie i po instalacji, konfiguracji oraz po restarcie kodi, tak jak kolega powyżej wspomina wtyczka działa.

Znalazłem informację w sieci, że za takie zachowanie może mieć wpływ to, że android na M8S+ jest "zrootowany". Spróbuję zainstalować jakieś aplikacje które ukrywają dostęp do "roota" i zobaczymy czy będzie jakiś sukces w tym temacie.

Mam także problem z usunięciem konfiguracji połączenia dla wifi na M8S+. Mam ustawione 2 połączenia, jedno dla 2,4, drugie dla 5 GHz. W tej lokalizacji sieć działa dużo szybciej na 5 Ghz. Gdy usuwam w androidzie ustawienie na 2.4 Ghz, po każdym restarcie urządzenia powraca z powrotem.
Odpowiedz
#5
to pytanie takie czy ktoś rozwiązał problem ? kodi 18 + hbo go na android ponieważ mam m8s pro w i nie działa:/
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości