Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm czy Exodus Redux
#1
Witam,

Obecnie używam do seriali FanFilm. Widzę pojawiła się nowa wtyczka Exodus Redux, jakie macie opinie o niej? Jest lepsza czy gorsza, czy na tym samym poziomie jak FanFilm?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ma starsze scrapery do polskich stron niż fanfilm, wielu w ogóle nie ma. Ale jeśli ci działa i jesteś zadowolony, to używaj Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Tomku Moze ma starsze scrappery do polskiego stuffu ale pod wzgledem lscrappowanych zrudel bije na leb na szyje inne wtyczki kiedy ostatnio widziales jakis serial ktory mial by powyzej 1000 odnosnikow? Big Grin
Odpowiedz
#4
Nie ilość, a jakość przyjacielu Smile

Ja korzystam obecnie z Seren (ang + polskie napisy) i jestem bardzo zadowolony.
Alternatywnie 13Clowns czyli Fork Exodusa Redux.
No ale trzeba mieć Real-Debrid

A jak z rodziną coś oglądam, wtedy sięgam po lektora i wtedy lepiej się sprawdza FanFilm, który jest typowo ustawiony jedynie pod polskie źródła
Odpowiedz
#5
(05-12-2018, 03:58 PM)gzenio22 napisał(a): Tomku Moze ma starsze scrappery do polskiego stuffu ale pod wzgledem lscrappowanych zrudel bije na leb na szyje inne wtyczki kiedy ostatnio widziales jakis serial ktory mial by powyzej 1000 odnosnikow? Big Grin

A po co mi 1000 odnośników? Będziesz przewijał do 567 źródełka? Nie - zajmiesz się pierwszymi 1-10 - ja osobiście mam ustawione na przerwanie wyszukiwania po 50 źródełkach - bo i tak więcej nie będzie mi się chciało czekać. Poza tym - wiele z tych źródeł pewnie  i tak nie działa (tak samo jak w Fanfilmie) albo się po prostu dubluje. Czyli z 1000 masz 123 prowadzące do dokłądnie tego samego pliku, tylko z innych serwisów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości