Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO Go
#11
(12-12-2018, 12:54 PM)ghost12 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z freaktab.
Pod tym systemem widzę HBO GO w markecie, ucieszony zainstalowałem. Zalogowałem się i... błąd 5.1 przy odtwarzaniu, tak jak pisał kolega wyżej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Zgłosić trzeba do hbo, że nie działa aplikacja.

edit: wtyczka działa pod Kodi 18 bez problemu. Przeinstaluj wtyczkę, zaloguj się ponownie. Wyłącz i włącz Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
(12-12-2018, 01:14 PM)mjw napisał(a): Zgłosić trzeba do hbo, że nie działa aplikacja.

edit: wtyczka działa pod Kodi 18 bez problemu. Przeinstaluj wtyczkę, zaloguj się ponownie. Wyłącz i włącz Kodi.

Próbowałem już wszelkich kombinacji na oryginalnym sofcie i od Magendanz, Kodi 18rc2 jak i 18rc1. Kreci 2 razy po wybraniu filmiku i tyle. Co ciekawe na Coreelec z karty SD działa, lecz prędkość tego systemu pozostawia wiele do życzenia, filmy na FHD czasami mają takie slow motion.

Mój box to dokładnie M8S PRO L (lb) ze zwykłym pilotem.
(dodam jeszcze, że jeśli chodzi o apki androidTV to Ipla i Player też nie działają, przelatują reklamy i cisza na Playerze, a na Ipli błąd 100020)

edit: lecz co do Ipli i Playera nie wiem czy kiedykolwiek chodziły, bo teraz dopiero sprawdzałem tak z ciekawości
Odpowiedz
#14
Mi 2 dni temu wtyczka HBO Go pod Kodi dzialala normalnie, nastepnego dnia rano przestala. Zrobilem nawet reset fabryczny, wgralem najnowsze Kodi, wgralem wtyczke i nic. Kreci i nie odpala strumienia. Box M8S Pro +.
Odpowiedz
#15
@mkkarol 
Cytat:Co ciekawe na Coreelec z karty SD działa, lecz prędkość tego systemu pozostawia wiele do życzenia

hmm to ciekawe, może to wina karty pamięci? Ja używam kart klasy 10 i śmiga dużo lepiej niż android.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Oficjalna aplikacja od HBO GO jest do pobrania w sklepie google. Cheers
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(04-01-2019, 08:28 AM)djemba napisał(a): Oficjalna aplikacja od HBO GO jest do pobrania w sklepie google. Cheers
mozna prosic o linka? nie moge znalezc... Jak wpisuje na boxie nic nie wyszukuje
Odpowiedz
#18
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
(05-01-2019, 09:08 AM)zuku1786 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

U mnie na nvidia shield tv pokazuje unsupportet device ;(
Odpowiedz
#20
(05-01-2019, 02:39 PM)norbo80 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

U mnie na nvidia shield tv pokazuje unsupportet device ;(
A sprawdź z tego linka:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&rdid=eu.hbogo.androidtv.production
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości