Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO Go
#21
(05-01-2019, 02:58 PM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

U mnie na nvidia shield tv pokazuje unsupportet device ;(
A sprawdź z tego linka:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&rdid=eu.hbogo.androidtv.production


niestety nadal nic, ale tym razem wyskakuje od razu jak klikam na linka: An unexpected error has occurred. Please try again later.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
A to?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
(05-01-2019, 08:15 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dziala! piekne dzieki, jak to wyczarowales?
Odpowiedz
#24
Jakos tak poszło,aplikacja jest na android tv i na zwykłe androidy z tym ze na zwykłych andkach działa tak jak na wersji tv pilot parowanie etc. raczej nie będzie działać na telefonach sterowanie dotykowe chyba ze podpinacie myszkę lub klaw.
Odpowiedz
#25
(05-01-2019, 09:27 PM)Jaca napisał(a): Jakos tak poszło,aplikacja jest na android tv i na zwykłe androidy z tym ze na zwykłych andkach działa tak jak na wersji tv pilot parowanie etc. raczej nie będzie działać na telefonach sterowanie dotykowe chyba ze podpinacie myszkę lub klaw.

Ok, dzieki. A w przyszlosci skad bede mogl sciagnac aktualna wersje? Ps. Masz moze takze ncplus go na Shield?
Odpowiedz
#26
nie posiadam Shield więc nawet jak bym coś chciał pogrzebać to nie zrobie testa.

Zresztą jest wersja na tablet o tv nic nie wiem

Kolejna sprawa to nie mam tam konta premium więc też lipa jezeli chodzi o jaka kolwiek przeróbkę
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(06-01-2019, 11:02 AM)norbo80 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
@panspiryt ,co tak szastasz moim nieuporządkowanym folderem
Odpowiedz
#29
Nie musi być uporządkowany, ważne że się przydał Smile
Odpowiedz
#30
(05-12-2018, 11:45 PM)farben napisał(a): Na Mecool M8S Pro L, błąd 5.1 przy odtwarzaniu

rozwiązał ktoś może ten problem ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości