Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#11
Dzieki za info. Juz myslalem, ze cos z moim boxem nie tak.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
jakbym wiedzial ze mecool to taka lipa to bym nie kupił.... troche sie zawiodlem bo kupilem z polecenia tego portalu
Odpowiedz
#13
Na czym się zawiodłeś? Następny... przecież to nie ja zablokowałem Netflixa na tym boxie tylko sam Netflix. Na dzień kiedy robiłem recenzje i do czasu działania Netflixa wwzystko z boxem było ok. Ja też używam tych boxów jak i nasi znajomi i rodzina. Więc nie obarczaj nas winą, że wielkiej korporacji za mało kasy i blokuje urządzenia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Pytanie z innej beczki. Działa Wam wtyczka HBO GO na Kodi? Nie mogę uruchomić żadnego streama i nie wiem, czy to jest jakiś globalny problem, czy tylko jakaś błędna konfiguracja na moim urządzeniu.
Odpowiedz
#15
@pablopavo92 - Ty poważnie napisałeś ten tekst ? to jeden z lepszych forum w kraju pomocny dla każdego a już wplatanie ze kuoiłem z polecenia i nie działa to narcyzm... na drugi raz warto nie odpowiadać na pytania typu - co kupić... (według Twojej ideologii)...
P.S. Netflix walczy z problemem wyświetlania HDR... wiem z pewnych źródeł, że sypie im się wszystko w zawiązku z update urządzeń do A7 a nawet już do A8... idzie w dobrą stronę,,,
Odpowiedz
#16
@eagleeyetom działa wtyczka. Jakie objawy? Jaka wersja Kodi 18? Trzeba luknąć w logi.

@xianixTJE nie on jeden wyrzygał, że poleciłem, a teraz nie działa...  Confused
Zaraz dojdzie do tego, że zaczną mi grozić śmiercią.  Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(12-12-2018, 05:07 PM)xianixTJE napisał(a): P.S. Netflix walczy z problemem wyświetlania HDR... wiem z pewnych źródeł, że sypie im się wszystko w zawiązku z update urządzeń do A7 a nawet już do A8... idzie w dobrą stronę,,,

Dziwnie tylko na urządzeniach Mecool to powoduje problemy...
Odpowiedz
#18
Mnie od wczoraj nic nie działa:
- wtyczka do Kodi18RC2 HBOGO nie działa - wyświetla listy materiałów ale nie uruchamia niczego, tylko kręci tym kółkiem i kręci...
- showmax nie potrafi nic wyświetlić za wyjątkiem reklam... wywala błąd połączenia
- o netflixie od kilku dni nie wspominam...

Myślałem, ze coś namieszałem ale widzę że nie tylko ja mam problemy.
Może coś się ruszy za niedługo bo już mnie tak drażni ta sytuacja, że nawet zastanawiam się nad kupnem "prezentu" na gwiazdkę w postaci MiBoxa4.
Odpowiedz
#19
@lelar HBO GO działa bez problemu u mnie na wszystkich mecoolach.

Wtyczka Showmax została usunięta przez autora bo naruszała prawa autorskie - zresztą:By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co do Netflixa to możesz podziękować samemu netflixowi za utrudnianie korzystania z subskrypcji, za którą płacisz co miesiąc. 

Jak kupisz miboxa to nie przychodź z płaczem, że rwie połączenie wifi i nie działa pilot lub włączenie i usypianie. Mam też mi boxa, któy leży w szufladzie. Jak chcesz to zbuduj HTPC z Win za +/- 1500 złotych i będziesz mógł korzystać ze wszystkich dobrodziejstw.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
HBO GO na CoreELEC na Mecool M8S Pro PLUS

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości