Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
Ja oglądam w niższej rodzielczości (4k nie pójdzie )na tabletowej ,koniecznie kup myszkę zwykłą na podczerwień (kupiłem jakiś czas temu w Biedronce,bo obsługa z pilota jest masakryczna

(03-11-2019, 05:29 PM)Chris18404 napisał(a): Ale nie ma na Google Play aplikacji tabletowej Netflixa

Poszukaj w sieci i zainstaluj z pen drive

Czy ta tym boxie zadziała CP GO ? Zainstalowałem aplikację i po zalogowaniu czarny ekran i komunikat Wystąpił błąd odtwarzania,podobnie nie odpala po zainstalowaniu wtyczki w kodi. Może jakieś sugestie na jakim boxie CPGO zadziała bezproblemowo?
Odpowiedz
REKLAMA:



Szukałem w necie tej aplikacji Netflixa na tablet i nic nie znalazłem
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
odkopię
czy idzie oglądać netflixa na mecool M8pro L?
Odpowiedz
Idzie ogladac jak uruchomisz CoreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
odkopie\
jak wrocic do L1 jesli usunalem ten plik poniewaz na zagranicznych forach na certyfikacie L1 jakos na apce robią jakosc HD i chce pokombinowac a z L3 nie porobie jest szansa wrocic do L1?
Odpowiedz
REKLAMA:



A to nie jest tak że google zbanował te certyfikaty w mecool?   Smile 

Bo jeśli tak to nic nie na wojujesz.... zresztą są urządzenia z pełni legalnym certyfikatem od googla , a netflixa i tak nie da się uruchomić.
Odpowiedz
hmm nie wiem na ang stronie ktos ma certyfikat L1 i jakos wgral dwie apki netflixa i chodzi mu w hd dlatego chcialem sprobowac bo zostalem z L3 i chodzi player ipla ale niestety hbo i netflix kaput juz od roku ;D i chcialem spawdzic czy cos nowego wymyslili czy to fake
Odpowiedz
sprawdź kiedy to było pisane może to stary news

Druga sprawa to nowe boxy od mecoola KM9 i KM3 mają certfikację L1 - ale netflix ma je na czarnej liście więc apki pod ATV nawet nie zainstalujesz Big Grin

Było coś o tym na oficjalnym forum kodiego na tych nowych coś tam próbowali działać jakąś zmodyfikowaną apką netflixa ale o tych starszych modelach to nie słyszałem...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Wystarczy, że wgrasz soft od nowa to wróci L1 bo L3 masz zapewne dlatego, że usunąłeś plik drm aby np działało HBO?

I jedyną szansą na uruchomienie w HD Netflix jest CoreELEC. Netflix wziął się znów za banowanie bo np Ferguson, na którym Netflix działał w 4K teraz nie działa wcale. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości