Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#51
Dzięki! Showmax, Ipla ożyły.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Mam problem z instalacją innego softu (wgrałem podczas eksperymentów z boxem wersję firmware z 6 sierpnia 2018 ale mi nie pasuje) = teraz jak chcę pod twrp wgrać starszą wersję, to wyskakuje błąd "Updater proces ended with error: 7 Error instaling zip file" "E3003: Can't install this package *.* over newer build".

Jak wymusić na nim aby nie sprawdzał daty?
Odpowiedz
#53
(16-12-2018, 08:44 PM)lelar napisał(a): Mam problem z instalacją innego softu (wgrałem podczas eksperymentów z boxem wersję firmware z 6 sierpnia 2018 ale mi nie pasuje) = teraz jak chcę pod twrp wgrać starszą wersję, to wyskakuje błąd "Updater proces ended with error: 7 Error instaling zip file" "E3003: Can't install this package *.* over newer build".

Jak wymusić na nim aby nie sprawdzał daty?

Otwórz plik zip i wyciągnij z niego updater-script. Wrzuć ten pliczek, to może uda się go ładnie edytować Smile
Odpowiedz
#54
(16-12-2018, 09:50 PM)eagleeyetom napisał(a): Otwórz plik zip i wyciągnij z niego updater-script. Wrzuć ten pliczek, to może uda się go ładnie edytować Smile

Spróbuję ale najpierw musze poradzić sobie z własną głupotą - skasowałem sobie z rozpędu cały system (poprzez pełny wipe pod twrp). A nie mam kabla usb - usb by podpiąć boxa pod lapka i coś próbować zdziałać. A żaden system nie chce mi się z update wgrać bo brakuje systemu plików...

Czy ktoś mógłby mi podrzucić linka do pliku "restore" zrobionego u siebie pod twrp? Może to zadziała? Chyba że jest jakiś prosty sposób na postawienie systemu w boxie bez podłączania go pod kompa?
Jeżeli nie to musze szukać kabla...
Odpowiedz
#55
Znowu namieszali w m8s pro L. Płacę za netflixa a oni takie numery robią. Ktoś już ogarnął temat ? Burn tool nie działa.
Odpowiedz
#56
Pytanie laika. Czy po usunięciu pliku liboemcrypto.so nie traci się DRM?. Wiem że na chwilę obecną lepsze oglądanie w SD niż nic. Co jednak gdy za pół roku Mecool wyda jakiś fix, czy wtedy będzie można powrócić do oglądania w HD?
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Traci się L1. Jeśli wydadzą fix tak jak poprzednio to klucz wgra się ponownie. Możesz nie usuwać pliku tylko zmienić jego nazwę.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#58
Naszła mnie pewna myśl... Jeśli urządzenie Ferguson FBOX ATV identyfikuje się jako Nvidia Shield to czy można wykorzystać pliki DRM do naprawienia Widevine w Mecoolach? 

Znalazłem w internecie te pliki i pytanie teraz do kogoś kto ogarnia androida, czy jest możliwe aby stworzyć z tego coś co odratuje boxy? Była aplikacja BurnTool, która wgrywała nowe klucze pół roku temu. Może dałoby się przerobić aplikację BurnTool z tymi kluczami z Nvidia? Ktoś się zna na androidzie? @c0d34fun może?

Lista plików, które mam: 
libWVStreamControlAPI_L1.so
libwvm.so
libwvdrm_L1.so
liboemcrypto.so
libwvdrmengine.so
libdrmclearkeyplugin.so
libdrmwvmplugin.so
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#59
(17-12-2018, 10:59 AM)mjw napisał(a): Traci się L1. Jeśli wydadzą fix tak jak poprzednio to klucz wgra się ponownie. Możesz nie usuwać pliku tylko zmienić jego nazwę.

Dzięki, po zmianie nazwy pliku Ipla ożyła. Wiem że tylko w SD ale skoro i tak za nią płacę to lepszy rydz niż nic. Zerknąłem też na netflix - tu niestety pojawia się jakiś błąd na wejściu. No ale tu nie mam ciśnienia bo na razie nie korzystam. Myślę że w przypadku netflixa wystarczyło by tak jak ostatnio zainstalować apkę na zwykłego androida (można ją pobrać chyba z ich strony z tego co pamiętam). Oczywiście jakość SD.
Odpowiedz
#60
Ipla w SD? Jak testowo sprawdzałem jakiś serial typu "Pierwsza miłość" to było 1080p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości