Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#61
suarez 23 jaki błąd w netflixie. Wkurza mnie ten netflix. Ciągle jakieś błędy bo uwalają mi m8s pro L.
Jak pobrać apkę ? Skąd ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Odpowiedz
#63
Przetestuję. Żebym wiedział o banowaniu m8s pro L to bym tego nie kupował. Skusiłem się dobrymi osiągami w porównaniu do xiaomi. Co dziwniejsze to, chyba k8s od mecool ma licencję.
Odpowiedz
#64
(17-12-2018, 01:23 PM)tomeksup napisał(a): Przetestuję. Żebym wiedział o banowaniu m8s pro L to bym tego nie kupował. Skusiłem się dobrymi osiągami w porównaniu do xiaomi. Co dziwniejsze to, chyba k8s od mecool ma licencję.

Moim zdaniem żaden mecool nie ma oryginalnego Android TV choć chyba K8S ma napisane na pudełku że posiada certyfikację. Ale oglądnąłem kilka poradników anglojęzycznych na YT i wychodzi że to ściema. Jeżeli jeszcze nie jest zablokowany to będzie. Ja przy wyborze boxa oczywiście oprócz ceny sugerowałem się parametrami. Teraz po roku użytkowania widzę że używam tylko do oglądania TV i filmów. Trzeba było dorzucić stówkę i nie mieć problemów.
Odpowiedz
#65
Odpowiedz
#66
Wygląda na to, że już usunięty jest plik. Sprawdź czy jest jakąś przeglądarką plików z dostępem do roota jak np x-plore: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

wpisz jeszcze: 
cd ./system/vendor/lib
ls


i zobacz czy plik się wyświetla
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Ja nawet nie wiedziałem o certfikacji bo bym brał xiaomi , które było tańsze od mecoola. K8s jest na liście certyfikowanych urządzeń.

Przy okazji czy mecool ma swoją stronę oficjalną ?
Odpowiedz
#68
mjw
Pomogło włączacie i wyłączenie boxa już hula Smile
Odpowiedz
#69
Żaden Mecool nie ma certyfikowanego ATV, który pozwala na oglądanie Netfliksa w FHD i 4K. Nia niektórych modelach nie można nawet zainstalować Netfliksa w wersji na Android TV i trzeba używać wersji na telefon/tablet.

Sam kupiłem Mecoola przede wszystkim do oglądania Netfliksa HD, ale po pierwszym zamieszaniu kupiłem Mibox i mam spokój. Mecool znakomicie się sprawdza z CoreELEC do oglądania filmów, bo nie ma mikroprzycięć jak na androidowej wersji KODI.
Odpowiedz
#70
liboemcrypto.so usunąłem i pojawił się komunikat o bluetooth. Namęczyłem się aby go wgrać.

Jak to użyć ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości