Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc przy wyborze boxa
#11
Miałem ostatnio boxa Zoomtak upro S912 i szczerze to była tragedia :/ IPTV nie działało płynnie na kodi w androidzie, moja ulubiona skórka, która na starym laptopie (intel i3, 8gb ramu) działał bez problemu, na tym boxie nawet nie chciała ruszyć. Po instalacji libreelec było lepiej ale dalej jakoś tak wolno chodził i był problem z filmami 4k.
Przetestuje tego shielda i zobaczę czy będzie lepiej jak nie to chyba będę musiał złożyć jakiś normalny komputer HTPC.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Mam MiniMX S905 z Coreelec ale mnie zaczęły męczyć ciągle problemy z Netflixem i HBO GO, kupiłem więc M8S Pro L S912 który miał mieć obsługę Netflix HD, po tygodniu Netflix przestał działać. Sprzedałem badziewie i w tej samej cenie zakupiłem Mi BoX bez S (100zl więcej za przycisk Netflix na pilocie i inna obudowę? Chore Smile) Włączyłem i wszystko działa od ręki. Obawiałem się tylko jednego portu USB ale pilot działa bardzo dobrze, w dodatku można używać aplikacji Android Tv Remote na telefonie. Brak portu LAN bez znaczenia jeśli ma się adapter na USB. 8GB pamięci? Dla użytkownika 4.4GB w zupełności wystarcza do zainstalowania wielu aplikacji. Jak na razie wart każdej złotówki, kupowanie wersji S to moim zdaniem przy obecnej cenie pieniądze wyrzucone w błoto, można zamiast tego dokupić adapter LAN jak komuś zależy na podłączeniu box kablem.
Odpowiedz
#13
Mi box się kompletnie nie nadaje do IPTV no i Kodi to tak średnio na nim działa. Jednak jak komuś zależy na certyfikacie google to warto. Mój nadal w szafie. Może komuś pod choinkę wyślę. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Kodi to jest dziwna sprawa bo na żadnym boxie nie działało ok, nie wiem jak na NVIDIA Shield, mówimy o androidzie. Na Coreelec oczywiście działa lepiej ale tu jesteśmy uzależnieni od developerów i wtyczek, a te dziś są a jutro może nie być...

Jeśli chodzi o IPTV to działa na Perfect Player nie gorzej niż na Coreelec a do tego dochodzi WP pilot, ipla, player gdzie też jest tv Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości