Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Convenant wykluczenie captcha links oraz openload
#11
A nie lepiej FanFilm - aktualne polskie scrappery + w miarę aktualne angielskie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@Tomek No właśnie używam FanFilm (napisałem na poprzedniej stronie) i również jak w przypadku kolegi @marcinlubera mam problem z openloadem.
Odpowiedz
#13
@ssooqq - A na pewno wyłączasz w resolveurl a nie w url resolver? - to dwa odrębne resolvery - FanFilm korzysta z resolveurl. Covenant jest martwy od ponad roku, więc po nim niczego bym nie oczekiwał.

Podziękowali: ssooqq
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Już jestem w domu.
Wyłączyłem we wtyczce FanFilm "Hostingi z captcha", zamiast w ResolveURL Big Grin
Jak ktoś miał ten sam problem to, aby wyłączyć to w ResolveURL należy wejść w SYSTEM -> Dodatki -> Zarządzaj zależnościami -> ResolveURL -> Konfiguruj -> Resolvers 4 -> na samym dole jest Openload. Należy odhaczyć "Enable".
Dziękuję @Tomek za pomoc Smile Temat rozwiązany Smile
Odpowiedz
#15
Jak to teraz zrobić w Kodi 18 (oficjalne wydanie, które jest dostępne w Google Play)? Zauważyłem, że nie ma już "Zarządzaj zależnościami".
Odpowiedz
#16
A co ty gadasz... jest - tylko ustaw sobie w ustawieniach widok ekspercki lub zaawansowany - w ustawieniach zjedź na sam dół na kółeczko zębate i klikaj aż się nie pojawi ekspercki lub zaawansowany.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Dzięki. Dlaczego w ResolveURL "Konfiguruj" jest nieaktywne?
Odpowiedz
#18
Zrestartuje Kodi
Odpowiedz
#19
To nic nie daje. Natomiast w wersji 6.3.8 "Konfiguruj" jest aktywne. Czyżby najnowsza była jakaś skopana?
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości