Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Convenant wykluczenie captcha links oraz openload
#21
Właśnie mam zainstalowane repo cherry tv, świeża instalacja. ResolveURL jest w wersji 6.3.14, ale jak już pisałem, "Konfiguruj" jest nieaktywne.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
To faktycznie masz coś ostro skopane bo ja mam i stawiam że inni także. Usuń wszystko co jest związane z ResolveURL restart i poklei zacznij instalować. Masz jakiś dziwny bajzel.
Jak usuniesz zaczynij od tego : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a porem aktualizacja, mi pomogło
Odpowiedz
#23
Ja nawet zrobiłem factory reset Mi Boxa, a potem jeszcze raz zainstalowałem Kodi i repo cherry tv - bez skutku. Dziwna sprawa.
Odpowiedz
#24
Jak masz totalnie czyste kodi to  zainstaluj  to co podałem wyżej i potem repo Mbebe  i z niego segosa od tego Pana. "Ktoś będzie się tu śmiał bo razem walczyliśmy z tym  Smile " Jak już wystartuje Ci segos to znaczy że wszystko jest już ok. Możesz aktualizować do wersji Cherry i inne wtyczki także będą ją łykać. Wiem że troszkę to pogmatwane ale tak już jest Wink Ktoś kiedyś zapomniał o zależnościach a takie combo na start to naprawia
Odpowiedz
#25
Smile będę się śmiał... Smile Przecież przy pierwszej aktualizacji i tak mu zaktualizuje - a w repo cherry najlepiej działa resolver od cherry - jest ciut poprawiony w stosunku do jsergio - ale nie wiele... i na pewno nie w miejscu wejścia w opcje...
@michaił - czy po instalacji CherryTV usunąłeś plik advancedsettings.xml? Przy ostatniej aktualizacji było to chyba wymagane do prawidłowego działania skórki
MENU
POLISHTEAM
PODMENU
NARZEDZIA
ADVANCEDSETTINGS
i wybrać
USUŃ AKTUALNY ADVACEDSETTINGS
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#26
Próowałem. Wyskakuje błąd Polish Team Wizard.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Z tego wynika że masz skopane kodi.
Instalujesz oczywiście wersję cherry 18?
Robiłem to tydzień temu na boxie ze świeżym coreelec i świeżym cherry - wszystko bez problemu działało.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#28
Tak, "Cherry TV for Kodi 18". Przed instalacją cherry nic nie majstrowałem w Kodi. Zmieniłem tylko język na polski i włączyłem nieznane źródła.
Odpowiedz
#29
Nic nie pomogę więcej - uderzaj tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#30
Tak zrobię, dzięki. Wywaliłem Kodi 18 i zainstalowałem Kodi 18 RC5 z Aptoide TV. Bez rezultatu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości