Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android 4.4.4.- wtyczka do filmów i seriali
#1
Cześć.

Posiadam tablet z androidem 4.4.4 i poszukuję wtyczki do oglądania seriali i filmów w języku polskim - coś na wzór Incursion. Chciałbym pominąć rootowanie (sprzęt ma gwarancji).
Kodi nie jest kompatybilne z tą wersją androida, więc zainstalowałem SPMC. Wygrałem następujące repo: CherryTV, Exodus, Incursion, Podpis. Niestety żadne wtyczki wideo w nich zawarte nie są kompatybilne i nie mogę ich zainstalować. 
Czy jest jakaś inna działająca wtyczka w dawnych warunkach lub jakies inne rozwiązanie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(21-12-2018, 12:00 AM)Austenityczny napisał(a): Cześć.

Posiadam tablet z androidem 4.4.4 i poszukuję wtyczki do oglądania seriali i filmów w języku polskim - coś na wzór Incursion. Chciałbym pominąć rootowanie (sprzęt ma gwarancji).
Kodi nie jest kompatybilne z tą wersją androida, więc zainstalowałem SPMC. Wygrałem następujące repo: CherryTV, Exodus, Incursion, Podpis. Niestety żadne wtyczki wideo w nich zawarte nie są kompatybilne i nie mogę ich zainstalować. 
Czy jest jakaś inna działająca wtyczka w dawnych warunkach lub jakies inne rozwiązanie?

Pozdrawiam

Cześć.
Sam miałem taki problem. Spróbuj zainstalować MyGica. Na youtube znajdziesz skąd i jak pobrać.
Mi to pomogło i wszystko u mnie już działa, jak należy.
pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(21-12-2018, 06:12 AM)mielcarsky napisał(a):
(21-12-2018, 12:00 AM)Austenityczny napisał(a): Cześć.

Posiadam tablet z androidem 4.4.4 i poszukuję wtyczki do oglądania seriali i filmów w języku polskim - coś na wzór Incursion. Chciałbym pominąć rootowanie (sprzęt ma gwarancji).
Kodi nie jest kompatybilne z tą wersją androida, więc zainstalowałem SPMC. Wygrałem następujące repo: CherryTV, Exodus, Incursion, Podpis. Niestety żadne wtyczki wideo w nich zawarte nie są kompatybilne i nie mogę ich zainstalować. 
Czy jest jakaś inna działająca wtyczka w dawnych warunkach lub jakies inne rozwiązanie?

Pozdrawiam

Cześć.
Sam miałem taki problem. Spróbuj zainstalować MyGica. Na youtube znajdziesz skąd i jak pobrać.
Mi to pomogło i wszystko u mnie już działa, jak należy.
pozdrawiam

Potwierdzam zainstaluj MyGica lub 1AMC jest to fork kodi 17.6 dostosowany do android 4.4.2 lub 4.4.4.Sam testowałem 1AMC dziala rewelacyjnie z wszystkimi polskimi wtyczkami np:z repo.mbebe,cherry tv,kodiwpigulce.Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Powinna ci jeszcze działać wtyczka PHANTOM, jak zainstalować jest w kodiwpigulce, wystarczy tylko w konfiguracji wyłączyć pobieranie dodatkowych informacji o filmie. Wiekszość wtyczek niestety nie bedzie działać z androidem 4.4.4 i SPMC.

Tak jak ktoś pisał możesz jeszcze przetestować MyGica,
ja z kolei testowałem też CEMC ale też coraz mniej na tym działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości