Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MECOOL M8S PRO PLUS S905X 1GB + 8GB
#1
przez pomyłkę zakupiłem i niestety otrzymałem (btw. odradzam zakupy na banggood, odmówiłem a i tak otrzymałem):
MECOOL M8S PRO PLUS S905X, wersję 1GB RAM + 8GB.
Powiedzcie mi czy to w ogóle coś warta? Na razie nawet wole nie odpakowywać bo może się uda jakoś zwrócić.
Czy do rzeczy tak podstawowych jak KODI (convenant), YOUTUBE, SPOTIFY, będzie to działać? Bardzo będzie to mulić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mam ten sam model, działa normalnie. Jedynie apka Netflixowa HD tnie czasem na początku (teraz i tak nie można jej używać). Kodi, Youtube chodzi bez problemów.
Odpowiedz
#3
Wrzucasz coreelec i będzie śmigać.
Btw. Covenant od prawie 2 lat nie jest wspierany. Zainteresuj się fanfilmem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Coreelec lepiej wgrać na wewnętrzną czy z sd?
Na swoim mecool pro L 2gb+16 mam fanfilm i Covenant, w pytaniu chodziło o samą zasadę gdyż dodatki uważam za tożsame.
@peta18 dziękuję bardzo za opinie. Potrzebuje takich więcej.
Chce to sprzedać komuś znajomemu ale nie chce mu sprzedać czegoś co nie będzie za bardzo działać.
Odpowiedz
#5
Zacznij od sd. Byle szybkiej. Jak będzie ok, to ryzyk fizyk i na wewnętrzną.
Covenant i fanfilm są podobne, ale fanfilm ma nowsze polskie scrappery.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(26-12-2018, 03:53 PM)zwonko napisał(a): @peta18 dziękuję bardzo za opinie. Potrzebuje takich więcej.
Chce to sprzedać komuś znajomemu ale nie chce mu sprzedać czegoś co nie będzie za bardzo działać.
Spoko, ja na samym początku, kiedy kupiłem tego boxa, myślałem, że trafił mi się wadliwy egzemplarz bo strasznie mulił (zacinał się). Ale po wgraniu nowszego dedykowanego andka (dawno temu to było i był zwykły android, wgrałem najpierw modowanego Nexusa, ale Netflix chodził źle, więc wgrałem ATV od producenta) i zaczął chodzić normalnie. Pewnie jakby było 2gb ramu to byłoby dużo lepiej, ale nie narzekam. Jedyny zauważalny problem to netflix hd, ale to był bardzo miał problem, po prostu od czasu do czasu przycinał się obraz na początku filmu/serialu, później już było ok. Czasem brakowało synchronu dźwięku i obrazu na Netflixie lub pojawiał się inny błąd tej apki (ale to ogólny wina apki) i trzeba albo zresetować boxa albo go odłączyć od sieci na parę minut. Nigdy nie zaobserowowałem tego problemu na KODI (wyczka hbo, player), youtube czy np. MXPlayer.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości