Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka anime - Brak źródeł
#1
Witam. Od dłuższego czasu nie mogę nic obejrzeć korzystając z wtyczki Anime. Wyświetla mi wszystkie anime i ich odcinki ale gdy klikam na odcinek nie wyszukuje źródeł. Odinstalowanie zarówno wtyczki jak i całego repo nic nie dało. Ktoś pomoże?? Ewentualnie czy możecie polecić jakąś inną wtyczkę do anime. Byle nie ,,kreskóweczki'' bo tam jest ta sama historia.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dziś poprawię te wtyczki i aktualizacja będzie w repozytorium cherry Smile może jeszcze zrobię shinden.pl. Jak nikt nie zgłasza to nie wiem, że nie działa i nie poprawiam Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: wombad
Odpowiedz
#4
I co z shidenem. Pracujesz jeszcze nad ta wtyczka?
Odpowiedz
#5
Już w zasadzie gotowa, wrzucę może dziś na testy gdzieś Smile


Edit.
Jednak potrzebne są poprawki i będzie gotowa na weekend Smile
Odpowiedz
#6
Sorry za post pod postem, może zostanie mi wybaczone Smile Shinden wczesna wersja:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: wombad
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Super, świetna robota. Nawet filtr jest czego się nie spodziewałem. Tylko mam problem jeżeli chce wyświetlić następna stronę ( czy to po filtrowaniu czy z listy top) nic się nie pokazuje i tak samo wyszukiwarka nie trybi, no chyba że nad tym pracujesz to głowy nie zawracam.
Odpowiedz
#8
Próbuj kilka razy bo wszystko leci przez proxy i czasem proxy nie łapie Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Rozumiem, że ta wtyczka działa w takim razie inaczej niż inne Big Grin. Próbowałem kilkanaście razy o różnych porach przełączyć na następną stronę, ale zawsze strona była pusta. Dzisiaj natomiast zauważyłem, że po filtrowaniu pokazuje się tylko jedno anime i tak samo w rankingu najlepiej ocenianych.

Możliwe, że u mnie jest coś nie tak, więc prosiłbym kogoś o sprawdzenie.
Odpowiedz
#10
Mieszkasz w Polsce? Bo oni mają blokady lokalizacyjne

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości