Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwadraty, piksele w filmach - MXQ
#1
Witam.
Na wstępie zaznaczę, że mam już trzy urządzenia do KODI. Pierwsze to już prahistoria (the little black box), drugi MXQ i właśnie trzeci również MXQ, który chciałem sprezentować ojcu licząc, że wszystko będzie ok. Kupiłem wersję niedrogą bo z 1GB -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale o dziwo okazuje się, że co drugi film AVI, MKV odtwarzany w playerze na KODI 17.6 rozmywa obraz, pokazuje ogromne piksele, kwadraty etc. Koszmar. Pierwszy raz coś takiego widzę. Instalowałem starsze kodi (17.0), nowsze (18.0) - to samo. Próbowałem jeszcze starszych wersji (14, 16) ale tych z kolei z niewiadomych mi przyczyn nie chce system zainstalować.
Gdzie może leżeć przyczyna? W urządzeniu, w kodekach, w wersji KODI ? Przyznam się szczerze, że jestem z tego totalnie głupi, spędziłem wczoraj nad problemem 6 godzin i nic. Urządzenie kupione głównie aby odtwarzało proste filmy avi z pamięci USB, nie spełnia swej podstawowej roli.
Myślałem, że odtwarzanie z poziomu samego Andorida (programy typu VLC, MX Player) rozwiążą problem ale tu pojawia się nowy. Obraz jest ok ale z kolei nie ma głosu w filmach z AC3.
Ktoś jest w stanie poradzić ? Już jestem na skraju wyrzucenia tego urządzenia przez okno gdyby nie fakt, że obok stoi identyczne kupione 1,5 roku temu z KODI 16.0 i odtwarza wszystko prawidłowo.
Może jest jakiś alternatywny odtwarzacz dla KODI z własnymi kodekami?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jak masz wolną kartę/pendrive to wgraj CoreELEC i zobacz jak to będzie wyglądać --> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Mam tego boxa ale z S905X i śmiga aż miło na CE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości