Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z logowaniem do wtyczki YouTube
#11
Poszło Big Grin
Założyłem nowy projekt wg. tego poradnika: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i działa.
I chyba wiem gdzie jest błąd, bo jedyna różnica z poradnikiem od Was jest taka, że przy tworzeniu identyfikatora klienta OAuth trzeba wybrać "TV i urządzenia z ograniczoną możliwością wpisywania", a nie "Aplikacja komputerowa".
Być może była jakaś zmiana w samej wtyczce z ostatnimi aktualizacjami, albo sam już nie wiem. W każdym razie przy takim id klienta idzie się normalnie zalogować.
Dzięki @DenDy za pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A ja się przerzuciłem na tubed pod kodi. Działa na zasadzie prostej autoryzacji. Dostępne w repo kodi. Działa naprawdę sprytnie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
@"enefem" mam wygenerowane klucze na 2 różnych kontach i na obu wybrana "Aplikacja komputerowa".
Działa mi bez problemu na CoreELEC jak i pod Windowsem więc dziwna sprawa Tongue

@Tomek to prawda. Tubed działa całkiem nieźle. Może warto założyć temat z informacją o tej wtyczce.

Dla ciekawskich. Tubed - pozwala na zalogowanie się na swoje konto YT, nie trzeba bawić się w tworzenie własnego klucza API.
Wtyczka tworzona jest przez tego samego gościa który robi YT pod kodi.
Odpowiedz
#14
@Tomek a ja sobie mocno chwalę Kodi i szanuję za ogrom możliwości, dlatego lubię go używać do czego się tylko da Tongue

@DenDy w takim razie faktycznie dziwna sprawa. Być może przez noc mi coś na koncie przeskoczyło, bo miałem już kilka projektów utworzonych wcześniej, które wczoraj skasowałem i dzisiaj dopiero znikły z konta. No nie wiem, ale najważniejsze, że ruszyło Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości