Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18 - nieprawidłowo działający pilot SR400 do Fbox ATV
#1
Od niedawna posiadam Fbox ATV z pilotem SR400. Niestety Kodi nie współracuje prawidłowo z pilotem. Po uruchomieniu programu nie działa przycisk "cofnij". W wersji stabilnej Kodi, dostępnej w sklepie play, aby przycisk "cofnij" działał prawidłowo, muszę w konfiguracji kontrolera go skalibrować i wtedy działa prawidłowo. Niestety w Kodi w wersji 18 (testowałem kilka), nie da się skalibrować pilota, aby działał przycisk "cofnij". Czy jest jakaś stabilna wersja 18, gdzie pilot będzie działał prawidłowo (co ciekawe, na oryginalnym pilocie też nie działa "cofnij")? Czy wersja Kodi 17.6 będzie wystarczająca do instalacji wtyczek?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Mi nie działa przycisk "ok" ale za to normalnie cofa przyciskiem "del" ale ja mam ten zwykły pilot rcu 130

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Temat można zamknąć. Reset boxa do ustawień fabrycznych i ponowne parowanie pilota rozwiązało problem.
Odpowiedz
#4
(10-01-2019, 09:36 AM)zagiell napisał(a): Temat można zamknąć. Reset boxa do ustawień fabrycznych i ponowne parowanie pilota rozwiązało problem.

Mi pomogło:
Parowanie pilota:

Wciśnij przycisk OK i wstecz przez 3 sekundy. Dioda na pilocie zacznie świecić. Włóż odbiornik USB do portu USB urządzenia. Po pomyślnym parowaniu dioda zamiga kilka razy i zgaśnie.

mniej inwazyjne niż reset do fabryki urządzenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości