Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi 17.6 nie uruchamia się na A5X Max +
#41
(12-03-2019, 09:34 AM)fidox111 napisał(a): a może powinienem się uprzeć i spróbować dać dostęp do sklepu play (dać login i hasło)?

Możesz spróbować zainstalować Kodi 18.1 przez sklep Google Play.

(12-03-2019, 11:00 AM)Łonogrzmot napisał(a): Tak, czytałem, trzeba było od razu za pośrednictwem sklepu Google Play, zrobić reinstalację Kodi 18, bez problemu taka instalacja "sama" podmienia wersję Kodi, z "fabrycznej" zainstalowanej w kupionym  Box-ie, na tą sklepową...po takiej zamianie na "dzień dobry", wszystko później śmiga, piszę to z autopsji [Obrazek: r010.gif]

Jak zaczynał to na boxie miał Kodi 18-beta a w sklepie Google Play było Kodi 17.6 i się zaplątał. Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
ale robiąc tak jak opisałeś wszystko jest ok do czasu kiedy wyłączę i włączę ponownie tvbox

wtedy po kliknięciu zarówno w sklep jak i kodi dzieje się to samo
przez sekunde się uruchamia i wraca do podstawowego menu
Odpowiedz
#43
(12-03-2019, 11:50 AM)fidox111 napisał(a): ale robiąc tak jak opisałeś wszystko jest ok do czasu kiedy wyłączę i włączę ponownie tvbox

wtedy po kliknięciu zarówno w sklep jak i kodi dzieje się to samo
przez sekunde się uruchamia i wraca do podstawowego menu

Opisujesz sytuację sprzed kilku dni czy teraz odinstalowałeś Kodi 18.1 zainstalowane z pendrive, wpisałeś dane do konta Google i ze sklepu zainstalowałeś Kodi 18.1?
Odpowiedz
#44
nie robiłem teraz jeszcze nic,
za dużo skrótów w towjej wypowiedzi

czy mam zrobić tak:

1. przywrócić ustawienia fabryczne?
2. to co działało to przy odłączonym necie - blokowałem wszystko co możliwe zartówno kopie zapasowe, jak i nie uruchamiałem sklepu play czyściłem swszystko
3. instalowałem z pendriva
4. podłłączałem internet nie instalując sklepu

czy sugerujesz aby:
1. przywrócić ustawienia
... nic nie robić tylko
2. dodać hasło i login do sklepu play
.... nic nie blokować
3. zainstalować kodi ze sklepu

przecież system się powiesi jak mówiłem

czym mógłbyś odnieść się do tego co teraz napisałem czyli czy:
1. logować się do sklepu, blokować aktualizacje, blokować kopie

przypominam że teraz jest ok jak sklep nie działa tylko na pulpicie nei ma skrótu
Odpowiedz
#45
@fidox111
To jak wszystko Ci działa to zamiast sklepu Google to zainstaluj AptoideTV. A skrót możesz zrobić aplikacją Tv App Repo. Do automatycznego uruchamiania kodi ja używam Automate.
Odpowiedz
#46
@fidox111  Tak na chwilę odchodząc od "problemu" z Kodi...w tym Box-ie robiłeś aktualizację samego systemu, czyli w domyśle Androida

Sprawdzałeś, czy w ogóle jest dostępna jakaś aktualizacja, czy system już jest mega aktualny?
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
tak, teraz to zrobiłem - mam najnowszą wersje czyli 1.0
Odpowiedz
#48
(12-03-2019, 03:28 PM)fidox111 napisał(a): tak, teraz to zrobiłem - mam najnowszą wersje czyli 1.0

Najnowsza wersja Androida 1.0, aż cóż to za wynalazek [Obrazek: a010.gif]
Odpowiedz
#49
(12-03-2019, 12:56 PM)fidox111 napisał(a): 2. dodać hasło i login do sklepu play

Dodać konto Google. Wpisać login i hasło. Po kilku minutach sprawdzić działanie Kodi. Jak wszystko działa to wyłączyć i ponownie włączyć. Jak dalej jest OK to wyłączyć wszystko i odłączyć od prądu.
Policzyć do dwunastu i podłączyć ponownie do prądu. Jak się box uruchomi sprawdzić działanie Kodi. Jak będzie wszystko Ok to odinstalować Kodi i zainstalować ponownie ale teraz ze sklepu Google Play.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości