Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi Box S
#31
Wybaczcie moje pytanie ale jestem strasznym laikiem w tej dziedzinie. Dokladnie mam takie cos:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ( wersja 2/16GB )

Da sie coś z tym zrobic by NF byl chociaz w 720p i brak problemow z dziwiekiem bo dzis musze miec volume na TV ok. 80 % by cos slyszczec , a wczesniej bylo normalnie np na 30%
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Nf w 720 tylko w coreelec. Z głośnością coś musiałeś namieszać sam. Spróbuj przywrócić ustawienia dźwięku do domyślnych (system-dzwiek)

I uprzedzając, ten box będzie świetnie działał z coreelec. Bo to w sumie nasz savio z ostatnich testów.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
No ok ale czy tym sposobem mogę "uceglić" boxa ?

A i jeszcze wracając do pierwszego pytania bo może nie doczytałem czy z xiaomi mi box S na orginaym wgranym tam NF uzyskam full HD czy tam UHD obraz ? Wole chyba wydac chyba pare groszy niz bawic sie w coreelec bo moge sobie nei poradzic.

Dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#34
(15-08-2020, 08:28 AM)libus napisał(a): bo może nie doczytałem 

Ale od chwili napisania postu, do teraz już doczytałeś, więc szkoda klawiatury obijać, zwłaszcza że tej podstawowej informacji, w sieci są miliony  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#35
Nie uwalisz boxa przez coreelec. Odpala się ob z karty sd, nie naruszając oprogramowania boxa.
A mibox... Cóż - baw się jeśli chcesz... Ale pierwsze co będzie że sieć słaba, że nie ma lan, że Netflix jednak nie działa bo coś zmieniło się z certyfikatem...

Podziękowali: libus
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#36
Mibox S: Netflix jest w 4K, a test Wifi pokazuje szybkość ca. 80 Mb/s, przy dostępnym internecie 300 Mb/s.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(15-08-2020, 08:51 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(15-08-2020, 08:28 AM)libus napisał(a): bo może nie doczytałem 

Ale od chwili napisania postu, do teraz już doczytałeś, więc szkoda klawiatury obijać, zwłaszcza że tej podstawowej informacji, w sieci są miliony  [Obrazek: k045.gif]

Temu Panu to podziekuje - król internetu i chodzaca encyklopedia ( zal.pl)

Tomek dziekuje slicznie za pomoc.
Odpowiedz
#38
(15-08-2020, 11:45 AM)Tomek napisał(a): , że Netflix jednak nie działa bo coś zmieniło się z certyfikatem...

No tu to cię akurat poniosło...

Oczywiście za X lat pewnie netflix przestanie wspierać urządzenia na 905x, ale raczej jestem pewien że będzie działać dużo dłużej niż na 905x3 pod coreelec bez certyfikacji.
Odpowiedz
#39
@ghost12 coś chyba akurat ciebie poniosło
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#40
A dlaczego tak uważasz? Netflix ma bardzo długie wsparcie dla wspieranych urządzeń. Jakbym miał obstawiał to strzelam że Mi Box spokojnie będzie wsperany jeszcze 3-5 lat. Niestety rozwiązania stosowane w CoreElec opierają się w mniejszym lub większym stopniu na obejściu oryginalnych zabezpieczeń. I nawet zakładając że chętnych do kontynuowania projektu CoreElec nie zabraknie, nigdzie nie ma gwarancji że bypass w postaci ImputStream Adaptive nie przestanie działać np. za miesiąc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości