Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy BBC w TVP VOD - aplikacja na Android TV
#1
Mam problem z odtwarzaniem filmów BBC w serwisie. Filmy te są dostępne po zalogowaniu do strefy ABO.
Żaden film od BBC nie chce pójść, wyskakuje błąd odtwarzania. Wszystkie pozostałe filmy śmigają.

Mam zainstalowaną aplikację TVP VOD na Android TV z tego forum. Zainstalowałem też oryginalną ze sklepu Play, ale też nie działa.
Mój sprzęt to Mecool Pro L. Podejrzewam, że to wina zbanowania przez Google certyfikatów DRM.
Ale pewności nie mam. Jakby ktoś mógł sprawdzić,  czy na podobnym sprzęcie da się te filmy
oglądać czy nie to byłbym wdzięczny.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Rozumiem, że wymaga to konta do zalogowania?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Ja też posiadam aplikacje z tego forum w wersji 1.1.4 i wszczystko z BBC działa. Philips Android TV
Odpowiedz
#4
(22-01-2019, 05:26 PM)mjw napisał(a): Rozumiem, że wymaga to konta do zalogowania?

Tak trzeba się zalogować i mieć rachunek za opłacenie obonamentu telewizyjnego, bo wtedy ma się dostep do serwisu ABO.

(22-01-2019, 06:17 PM)kash18 napisał(a): Ja też posiadam aplikacje z tego forum w wersji 1.1.4 i wszczystko z BBC działa. Philips Android TV

Czyli to całkiem prawdopodobne, że to wina zbanowanego DRM.
Odpowiedz
#5
U mnie jest taki problem z aplikacja Player, wszystkie inne działają (ipla,vod,tvp) a tu po wybraniu programu czarna plama - niezależnie czy player z forum czy ze sklepu.
Odpowiedz
#6
(03-04-2019, 02:58 PM)steafnio2340 napisał(a): U mnie jest taki problem z aplikacja Player, wszystkie inne działają (ipla,vod,tvp) a tu po wybraniu programu czarna plama - niezależnie czy player z forum czy ze sklepu.

A czy działają Ci filmy BBC z TVP VOD?
U mnie działają wszystkie filmy oprócz tych od BBC.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie mogę odtworzyć żadnego filmu z bbc bo to jest juz strefa ABO, ale rozwiązałem swoj problem z playerem,po przez usunięcie pliku liboemcrypt. Ja to zrobiłem poprzez magiska i gotowy moduł.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
(08-04-2019, 06:09 PM)steafnio2340 napisał(a): Nie mogę odtworzyć żadnego filmu z bbc bo to jest juz strefa ABO, ale rozwiązałem swoj problem z playerem,po przez usunięcie pliku liboemcrypt. Ja to zrobiłem poprzez magiska i gotowy moduł.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Dzięki za informację. Po usunięciu liboemcrypt, filmy od BBC dają się obejrzeć.
Co prawda Widevine z poziomu L1 wskoczył na L3, ale to bez znaczenia.

[url=https://www.purepc.pl/technologia/google_widevine_l3_zlamano_drm_zabezpieczajace_filmy][/url]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości