Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na Smart TV
#11
Używam jednego pilota do tv, boxa, kina domowego. A jak masz więcej urządzeń to Logitech Harmony.
Ps. Producenta tv nie interesuje ile masz pilotów. Chyba że produkuje też baterie.
Dla mnie temat bez sensu. Bez najmniejszej szansy na reakcję producentów że względu na ograniczenie sprzętowe, systemowe oraz zwykła nieopłacalność. Kup telewizor z androidem za 30 tys i będzie po problemie. Będzie jeden pilot i może nawet sterowanie głosem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
To może inaczej, czy jest opcja aby kanały z weeba zrobić listę m3u, taki jak iptv,??
i normalnie przewijasz listę za pomoca kanałów
I nie chodzi mi tu o kodi
Odpowiedz
#13
Nie da się
Odpowiedz
#14
(30-01-2019, 03:36 PM)Jaca napisał(a): Nie da się

Czemu się nie da,możesz to wyjaśnić, ?
Odpowiedz
#15
Co tu wyjaniać nie wyciągniesz streamu z ich strony i tyle a jezeli wyciągniesz to podziała kilka minut,nie udostępniają listy
Odpowiedz
#16
(31-01-2019, 07:09 PM)Jaca napisał(a): Co tu wyjaniać nie wyciągniesz streamu z ich strony i tyle a jezeli wyciągniesz to podziała kilka minut,nie udostępniają listy

Wiąże się to z namierzeniem ich , że tego nie zrobią??, jakoś iptv działa, a jaką popularność zdobyli 
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
A to chyba pytanie nie do nas, tylko do nich. Ich biznes ich sprawa. Wybrali tę formę. To tak jakbyś chciał Teslę przerobić na gaz... Da się. Ale działać nie będzie.
Jest taka ilość dostawców którzy udostępniają listy w formie m3u że jest z czego wybierać. Upór stania przy tym jednym jest zupełnie bezsensu...
No chyba że się nakupywało kodów i nie ma co z nimi zrobić.... LOL.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
(29-01-2019, 01:12 PM)Aqent napisał(a): To może inaczej, czy jest opcja aby kanały z weeba zrobić listę m3u, taki jak iptv,??
i normalnie przewijasz listę za pomoca kanałów
I nie chodzi mi tu o kodi

Według mnie da się jak będziesz mieć zainstalowany stream proxy z wtyczką do weeb.
Wtedy działa tak, że link z m3u wskazuje na adres serwera stream proxy a ten po otrzymaniu żądania pobiera aktualny link docelowy z weeb i go streamuje do aplikacji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości