Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
planeta pl m3u
#11
kup VPNa planeta nie przyjmuje polskich IP
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Witam, Czy mògłbym prosić o resp tej wtyczki?
Odpowiedz
#13
(03-02-2019, 08:22 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jest jakaś instrukcja jak to zrobić? znalazłem jakąs instrukcje ale jest chyba stara i nie działa, tzn nie ma kilku opcji które są w instrukcji. Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
(01-02-2019, 08:18 PM)noron napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(03-02-2019, 08:22 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jest jakaś instrukcja jak to zrobić? znalazłem jakąs instrukcje ale jest chyba stara i nie działa, tzn nie ma kilku opcji które są w instrukcji. PozdrawiamJestem zielony jak wiosenna trawa z kodi...zawsze korzystałem z kompa albo z tel natomiast ostatnio zakupiłem Sony Androidtv i bardzo bym chciał zainstalować planetapl ponieważ przyzwyczaiłem się do nich i moim zdaniem jest to najlepsza opcja na rynku obecnie...zainstalowałem kodi 19 i teraz poszukuje działające wtyczki planetapl...proszę o pomoc i z góry dziekuje
Odpowiedz
#15
Witam.

Pozwole sobie odswiezyc.
Planeta nie oferuje juz pobierania linku listy m3u8. Czy jest jakas mozliwosc aby to obejsc?

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości