Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką TVP.pl na kodi 19
#1
Od paru dni wtyczka TVP.pl startuje u mnie z problemami!
Po wystartowaniu na kodi 19.5 wtyczki plugin,video.TVP.pl Wersja 2.2.49 a następnie próbą uruchomienia jakiejkolwiek pozycji w menu (np: Wiadomości, Teleexpres, Regionalne, etc) występuje błąd wtyczki.

[Obrazek: 2vQwghSl.png]

Błąd ten w żądnym razie nie jest związany z odtwarzaczem. (Fire TV, Cube Android TV)

Troche to dziwne, ze właśnie tylko ja mam ten Problem.
Czy wersja 2.2.49 na kodi19 jest aktualna bo nie znajduje innej w necie.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A ktoś w ogóle używa jeszcze tej wtyczki? Są nowsze TVP Libka i TVP_VOD...
Odpowiedz
#3
(24-01-2024, 12:49 PM)mtr81 napisał(a): A ktoś w ogóle używa jeszcze tej wtyczki? Są nowsze TVP Libka i TVP_VOD...

Dziwne stwierdzenie! Ja szukam po prostu rozwiązania tego problemu.
Libka, Go... jak najbardziej. A jeśli chodzi o TVP_VOD to ta wtyczka już od dawna na kodi nie chodzi.
Moj problem (od jakiegoś tygodnia) to właśnie plugin TVP_pl.

Wtyczka ta w porównaniu do libki ma opcje vod.vybrane tutaj można wrzucić swoje seriale, filmy, etc.
Oczywiście, ktoś może tez powiedzieć, dlaczego nie użyć do tego opcji "ulubione", czy tez autowidgetu
Wiele dróg prowadzi do celu...
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#4
Smile 
Wtyczka TVP_VOD z mojego repo ma się dobrze i działa. Ma też funkcjonalność, o której piszesz.
Odpowiedz
#5
(24-01-2024, 01:57 PM)mtr81 napisał(a): Wtyczka TVP_VOD z mojego repo ma się dobrze i działa. Ma też funkcjonalność, o której piszesz.
Dziękuje za Feedback ale szkoda tylko, ze nie podajesz namiarów czy szczegółów. (Wersja?, repo?, wersja kodi?, itp.)
Ułatwiło by mi to robote.

Wtyczki TVP strefa abo wersja 1.16 oraz Vod.pl wersja 1.0 nie maja takich funkcjonalności jak plugin.video.TV.pl 2.2.49.
Jak również brak w nich konkretnych seriali.
W międzyczasie wprowadziłem ręcznie do pliku favorites.json = vod.wybrane moje seriale bo inaczej, za pomocą menu nie da sie tego zrealizować (wprowadzić lub usunąć)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#6
Tutaj znajdziesz wtyczkę, o której piszę @mtr81 - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości