Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia pendrive Android TV
#1
Witam jak nadać uprawnienia do nośnika USB podłączonego do Miboxa aby muc kopiować/ kasować pliki . Na telefonie jest to proste przez aplikację Dokumenty ale na Android TV nie ma takiego ustrojstwa.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma takiej możliwości. Ograniczenie Android TV .

Ksiałomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk
Odpowiedz
#3
Jedynie można rozszerzyć pamięć miboxa poprzez format pendrive ale i tak to nie da możliwości przenoszenie plików między innymi urządzeniami.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
No to mnie zmartwileś.
Znalazłem wtyczkę (płatna) do Total Comandera co montuje dysk w trybie odczyt/zapis ale jest to uciążliwa sprawa ale lepsza taka zabawa niż nic. Poza tym w trybie tym kodi nie widzi dysku.
A czy jest root do tego Antka TV / miboxa i czy on rozwiązał by sprawę ?



Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Powiedz co byś chciał dokładnie robić z tym zapisem na USB to może obejdziemy to w inny sposób.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(02-02-2019, 02:49 PM)bigtoy napisał(a): No to mnie zmartwileś.
Znalazłem wtyczkę (płatna) do Total Comandera co montuje dysk w trybie odczyt/zapis ale jest to uciążliwa sprawa ale lepsza taka zabawa niż nic. Poza tym w trybie tym kodi nie widzi dysku.
A czy jest root do tego Antka TV / miboxa i czy on rozwiązał by sprawę ?



Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Podziel się co to za wtyczka.

Ksiałomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
mjw
Sprawę odkryłem jak chciałem usunąć plik z dysku (boxa mam może z tydzien) a w TC nawet nie dało się wejść na dysk. Plan miałem taki, że dysk będzie pełnił również funkcję backup'u dla danych z telefonu (choćby przez ftp). Ogólnie przydała by się możliwość zarządzania zasobami na dysku.
Matheusz
Jest to plugin do TC w apce na dole jest dodaj wtyczki i w moim przypadku wtyczka paragon USB, niestety dwa dni jest na testy potem płać.[Obrazek: a600fd9c9d487e2d9e566456cdfcd968.jpg]

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
(02-02-2019, 03:42 PM)bigtoy napisał(a): ...Plan miałem taki, że dysk będzie pełnił również funkcję backup'u dla danych z telefonu (choćby przez ftp).
Działa Ci FTP na Android TV?
Ja korzystałem z FTP na Mibox z ATV 6.1 ale po aktualizacji do 8.0 przestało to działać...
Odpowiedz
#9
Działa jako serwer ale tylko z pamięcią wewnętrzną i tu właśnie jest problem bo nie ma jej za dużo i dlatego potrzebne mi było uprawnienie do dysku usb. Nie da się również wybrać konkretnego folderu na pamięci wwewnetrznej. Działa też w drugą stronę czyli jako klient.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
(05-02-2019, 09:04 PM)bigtoy napisał(a): Działa jako serwer...

Jaką masz wersję Android TV i jakiej aplikacji używasz do uruchomienia serwera FTP?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości