Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wtyczka do kodi dla filmbit.ws
#1
Witam

czy mógłby ktoś zrobić wtyczkę by można było oglądać w kodi z możliwością wpisania hasła i loginu do premium 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Do mbebe pisać choć wątpię że będzie robił coś pod premium.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Mbebe jest naprawdę pozytywnym gościem i robi to wszyto za darmo dla was i dla nas i zm1c4l ma racje że Mbebe tego nawet nie ruszy. Trzyma się zasady podstawowej, początku kodi, wszystko wolne . A jak ktoś chce nawet 1zł łamię tą zasadę i tu wcale nie chodzi o złe chęci ale o przekonania . Owszem są inni czarodzieje a nawet sama stron może zrobi wtyczkę. Ale czy warto ?
Odpowiedz
#4
Tak właśnie przemyślałem sprawę że co jak co ale operator powinien coś takiego stworzyć, ale z tego co się pytałem to jakoś nie przejawia chęci by coś takiego sklecić, pewnie zaraz to zamkną wiec nie ma się po co spinać.
Zapytać się chciałem na forum kodi może jak raz ktoś coś poratuje.
Odpowiedz
#5
Wtyczka dostępna w repozytorium mbebe.
Odpowiedz
#6
Kolega wyżej ma rację Pozdrawiam Smile .  Mbebe do nich zrobił wtyczkę już dawno tylko oni wcześniej byli "KraisFilm.pl" zmienili domenę  na filmbit.ws i teraz Mbebe  zrobił aktualizację, dopiero teraz skojarzyłem . Szukajcie KraisFilm.pl , albo wykasujcie katalog Thumbnails w userdata to zacznie wam prawidłowo wyświetlać logo bo nazwa już się zmieni po tym zipie :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lub czekajcie na aktualizację GitHub a i tak czeka was czyszczenie katalogu Thumbnails jak mieliście zainstalowaną starą wtyczkę, bo i logo także jest inne. W repo wtyczka będzie podpisana prawidłowo "filmbit.ws" ale logo od  "KraisFilm.pl" Ktoś za bardo się spieszył Wink a może jutro będzie już OK  . Gorąco Pozdrawiam i Dobranoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dodam tylko że wtyczka działa tez dla kont Premium.
Również pozdrawiam ?
Odpowiedz
#8
Thumbs Up 
Bardzo dziękuje za szybką interwencje " Mbebe"
Pozdrawiam Śmiga jak ta Lala
Odpowiedz
#9
Witam. Wtyczka mi nie działa, posiadam konto premium, nie ma połączenia, jakieś sugestie ?
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości