Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a5 max+ pomocy
#1
Witam potrzebuje pomocy. Chce kupic a5max plus tv box za 190 zł z gwarancją  nowy i czy to odpowiedni box aby wszystko szło na nim. Dziękuje za pomoc i proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - zerknij sobie i sam sobie odpowiedz....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
(06-02-2019, 01:23 PM)adriantech napisał(a): ale z tym netflixem to prawda????

Tak [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#6
ok dzieki za pomoc a teraz z innej beczki jaką przystawke tv box polecasz o mniej wiecej takich parametrach
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(06-02-2019, 01:47 PM)adriantech napisał(a): jaką przystawke tv box

W rozsądnej cenie Xiaomi Mi Box S

[Obrazek: HTB1jQiKqYvpK1RjSZPiq6zmwXXaC.jpg]
Odpowiedz
#8
Kolego widze ze masz pojecie o tv boxach. Ja jade teraz na tablecie firmy nvidia który ma możliwość podłączenia przez mini hdmi. Netflix bez problemu odpala, tez kodi odpaliłem na nim tylko ze nie mam pilota do nie go ani pada i denerwuje mnie podchodzenie do tableta zeby np. obejrzec cos innego a ten xiaomi mi box s odpala wszystko? gdzie znajde ta "nieoficjalną" liście sprzętu i co możesz jeszcze polecić musi miec 4 GB ramu
PS
jeszcze jeden model mnie zastanawia H96 Max +
Odpowiedz
#9
(06-02-2019, 02:31 PM)adriantech napisał(a): a ten xiaomi mi box s odpala wszystko?

Co oznacza wszystko ? Netflix leci HBO też, polskie serwisy vod też, niektóre trzeba zainstalować z pliku apk a do ich obsługi potrzebna myszka/klawiatura. Box jest na Android TV i ma to swoje wady i zalety,, główne wady jak dla mnie to brak możliwości dostępu do edycji plików na nośnikach zewnętrznych i mało miejsca na apki. Poczytaj o mi boxach, proponuje model "S" mniej problemów niż po aktualizacji z ATV 6

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
(06-02-2019, 02:31 PM)adriantech napisał(a): musi miec 4 GB ramu

No cóż, w dzisiejszych realiach, narzuconych przez Google, trzeba wybierać pomiędzy "wypasionymi" parametrami, a "odpowiedni box aby wszystko szło na nim"...całe halo w sumie rozbija się o możliwość oglądania na danym TV Box-ie "nieszczęsnego" Netflixa [Obrazek: g025.gif]

Masz możliwość na innym sprzęcie oglądania Netflixa, daruj sobie Box-y z autoryzacją pod tą platformę, tylko idź w kierunku przyszłościowego, komfortowego korzystania, z parametrami co najmniej 4GB RAM, oraz 32GB pamięci wewnętrznej [Obrazek: a025.gif]

adriantech napisał(a):gdzie znajde ta "nieoficjalną" liście sprzętu

W drugim poście, znajdziesz odnośnik "Poczytaj", kliknij, po czym nastąpi przeniesienie do innego tematu...tam odnajdujemy mój wpis, gdzie będzie widniał kolejny odnośnik "nieoficjalnej" liście sprzętu, nie widać A5X MAX", ułatwieniem jest ich odmienny kolor...gdy już się z tym uporasz, śmiało kliknij i zobaczysz "wykaz" z przypisaną autoryzacją Netflix, dla poszczególnych egzemplarzy [Obrazek: e030.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości