Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi BR iso BR disc
#1
Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem Mi Box jak i kodi. Posiadam taką konfigurację :

Mi Box S 4k
dysk NAS
Amplituner
TV

zależałoby mi na odtwarzaniu filmów Blu-Ray z formatów iso jak i obrazu płyty. Niestety udało mi się odpalić jedynie poprzez uruchomienie największego pliku z katalogu STREAM niestety strasznie przycina, zarówno na kodi jak i na VLC. obrazu 3D też nie udało mi się uzyskać. Czy jt coś takiego jak virtual BR rom tak aby odpalało się wszystko jak standardowa płyta !?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaką masz pręðkość odczytu ?
Odpowiedz
#3
(07-02-2019, 11:59 AM)zm1c4l napisał(a): Jaką masz pręðkość odczytu ?

a jak to sprawdzić ?! jak odpaliłem z laptopa (też po wifi) poprzez PowerDVD wszystko bardzo płynnie szło
Odpowiedz
#4
Zacznijmy od sprawdzenia prędkości łączenia , na mibox zainstaluj aida64, wejdź w sieć "prędkość połączenia". Dla połączenia wifi 2.4 standardowo prędkość będzie wynosić około 72mbs co daje prędkość około 9MB/s więc powiedzmy bluray BD25 nie pójdzie. Jeśli dobrze patrzę mibox s ma sposobność łączenia z 5GHz co więc zalecam to ustawić co znacznie poprawi szybkość transferu. Najlepiej to łączyć się kablowo mając interfejs sieciowy gbit.
Odpowiedz
#5
(07-02-2019, 12:45 PM)zm1c4l napisał(a): Zacznijmy od sprawdzenia prędkości łączenia , na mibox zainstaluj aida64, wejdź w sieć "prędkość połączenia". Dla połączenia wifi 2.4 standardowo prędkość będzie wynosić około 72mbs co daje prędkość około 9MB/s więc powiedzmy bluray BD25 nie pójdzie. Jeśli dobrze patrzę mibox s ma sposobność łączenia z 5GHz co więc zalecam to ustawić co znacznie poprawi szybkość transferu. Najlepiej to łączyć się kablowo mając interfejs sieciowy gbit.

połączone jt na 5GHz, kupiłem już przejściówkę na ethernet, jutro sprawdzę jak działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości