Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją wtyczki Vu+ PVR client
#21
(20-02-2019, 07:11 AM)xianixTJE napisał(a): czy jest możliwość uruchomić tego klienta na Kodi18 Leia zainstalowanej na Android TV ?

Potwierdzam bezproblemowe działanie dodatku Enigma2 Client w LibreELEC 9.0 z Kodi 18. Dodatek jest aktualny w wersji 3.16.2.2.
Działa też w LE 8.2.5 z Kodi 17.6. Dodatek jest tam w wersji 2.4.12.1.
Działa też w Kodi 18 na Android TV (MIBOX3). Dodatek jest tam w wersji 3.17.0. Ta wersja się troszkę różni w konfiguracji od tych w LibreELEC i dodatkowo brak języka polskiego...
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(21-02-2019, 11:09 PM)jerzyk17 napisał(a):
(20-02-2019, 07:11 AM)xianixTJE napisał(a): czy jest możliwość uruchomić tego klienta na Kodi18 Leia zainstalowanej na Android TV ?

Działa też w Kodi 18 na Android TV (MIBOX3). Dodatek jest tam w wersji 3.17.0. Ta wersja się troszkę różni w konfiguracji od tych w LibreELEC i dodatkowo brak języka polskiego...

na jakim skinie przeprowadzałeś testy ?
Odpowiedz
#23
(22-02-2019, 05:14 PM)xianixTJE napisał(a): na jakim skinie przeprowadzałeś testy ?

Wszędzie na standardowym i dodatki instalowane z repozytorium Kodi. Błąd się pojawia bo podczas instalacji mamy ustawiany w konfiguracji dodatku adres dla VU+ na 127.0.0.1. Po wpisaniu poprawnego adresu, wybraniu jednego bukietu i wpisaniu jego nazwy działa już bez błędów.
Odpowiedz
#24
(22-02-2019, 05:59 PM)jerzyk17 napisał(a):
(22-02-2019, 05:14 PM)xianixTJE napisał(a): na jakim skinie przeprowadzałeś testy ?

Wszędzie na standardowym i dodatki instalowane z repozytorium Kodi. Błąd się pojawia bo podczas instalacji mamy ustawiany w konfiguracji dodatku adres dla VU+ na 127.0.0.1. Po wpisaniu poprawnego adresu, wybraniu jednego bukietu i wpisaniu jego nazwy działa już bez błędów.

dzięki potwierdzam działa.
Odpowiedz
#25
A jakie macie ustawienia w openwebif w tunerze? Walczę dwa dni i ani na mibox3 (wersja enigma2 client 3.22.0 ani na rapspbery pi3 z libreelec i wersją 3.18 bo nowszej nie ma w aktualizacjach nie działa Enigma 2 plugin. Mój sprzęt to dreambox 800se
Odpowiedz
#26
W openwebif nic nie zmieniałem. Jaki problem u Ciebie występuje?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Na libreelec z e2 client 3.16.2.2 w ogóle nie wczytuje kanałów tylko uruchamianie menadżera telewizji i 0% IP tunera jest wpisane prawidłowo reszta domyślnie.
Zaktualizowałem E2client do 3.19 (wyższej nie ma chodź na miboxie mam 3.22) i nadal powyższy problem występuje
Odpowiedz
#28
Odpowiedz
#29
U mnie na malince dramat nie działa na, żadnej konfiguracji. Na miboxie działa jak chce raz tak raz pokazuje mi że serwer połączenie serwera zerwane i lipa. Samo rozłącza połączenie samo nawiązuje i wówczas działa ok. Natomiast dlaczego rozłącza nie mam pojęcia może to kwestia jakichś ustawień?
Odpowiedz
#30
Na malince masz OSMC z Kodi 17.6?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości