Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przycinanie telewizji
#11
Łączę się na weeb.tv korzystając z wtyczki mtv guide, tak więc źródła kanałów są różne.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
W ustawieniach odtwarzacza jeszcze możesz posprawdzać czy masz włączone akceleracje czy trzeba coś włączyć itp. Z tego co patrzę to weebtv normalnie odtwarza.
Odpowiedz
#13
A jak najłatwiej wrócić do poprzedniej wersji kodi bez utraty wtyczek itd?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
Robiąc kopie zapasową za pomocą wtyczki backup? Ale to jest mało rozsądny pomysł robiąc downgrade z wtyczkami.
Odpowiedz
#15
Nie no pytam bo zdaje się że lepiej mi działała tv na poprzedniej wersji, nie było tych lagów tak.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#16
(10-02-2019, 10:17 AM)zm1c4l napisał(a): Robiąc kopie zapasową za pomocą wtyczki backup? Ale to jest mało rozsądny pomysł robiąc downgrade z wtyczkami.
Jednak chyba zrobię downgrade. Przed aktualizacją dużo lepiej to działało bo nie było ścinania takiego na tv. Dlaczego nie rozsądny to pomysł? Coś może nie działać potem?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Chyba że jeszcze inne pomysły ktoś ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Downgrade zrobiony do wersji 17.6 i telewizja na kodi działa stabilniej niż na 18. Backup i restore zrobione przez mainteance.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#18
Czy mogę prosić o najlepsze ustawienia kodi 17.6 jeśli chodzi o jakość i płynność działania? I mam pytanie dodatkowe : czym sie różni akceleracja mediacodec od akceleracji mediacodec powierzchniowej? Czy obie funkcje powinny być włączone?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#19
Z tego co pamiętam kiedy używałem jeszcze androida to mediacodec powierzchnia ma płynniejszy obraz bez skalowania w tym że jakość może być gorsza natomiast mediacodec zapewnia lepszy obraz z skalowaniem ale niewykluczone że obraz wideo może bardziej drgać "szarpać". Dlatego też upewnij się że możesz korzystać bezproblemowo płynnie z mediacodec jeśli nie to przełącz się na mediacodec powierzchnia. Włącz też odświeżanie częstotliwości obrazu jeśli jest obsługiwane, znacznie poprawi Ci płynność odtwarzania. Z Androida w kodi nie wyciśniesz więcej.
Odpowiedz
#20
Rozumiem że polecasz coreelec.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości