Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twoja biblioteka jest pusta
#1
Cześć,

Szukam opcji, by na stronie głównej Kodiego pojawiały się ostatnio dodane, oglądane itp z dwóch folderów dodanych po upnp (drugi kodi zainstalowanym jest na windowsie 10 ).
Na tą chwilę widzę tylko napis, Twoja bibliotek jest pusta:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na Windowsie w Kodim strona główna wygląda podobnie jak tu:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Nie wiem czy to kwestia Android vs Windows, czy można gdzieś to ustawić. Wydaje mi się, że przejrząłem już wszystkie opcje.
Ze wszelkie sugestię, dziękuję.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Twoja biblioteka jest pusta bo nic nie dodałeś, przeczytaj w pierwszym screenie który nawet dodałeś. Masz czytelnie napisane co masz robić żeby dodać, podaj lokalizacje do folderu z mediami, określ typ folderu do pobrania informacji z Twoich plików (plakat,opis,rok,gatunek...). Pamiętaj żeby nie umieszczać jednej lokalizacji do dwóch różnych zawartości (filmy&seriale).

Dodam jeszcze że przy ustawianiu typu zawartości foldera wypada wejść do ustawień TMDB i zaznaczyć by wyszukiwał informacje w PL.
Odpowiedz
#3
Tak mam właśnie zrobione, po przejściu do - przejdź do przeglądarki plików - mam dodane dwa źródła upnp "movies", "series".
Odpowiedz
#4
Folder, który zawiera filmy musi mieć określoną zawartość wtedy zeskanuje do biblioteki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
No właśnie po upnp nie pojawia mi się te okno by wybrać rodzaj plików w folderze.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@jerzyk17 , wygląda na to, że upnp nie wspiera już the movie addons i - "You can't scan content from a UPnP source into your local library.", udało mi się uruchomić połączenie SMB.
Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości