Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[poradnik] Jak zainstalować wtyczkę Covenant w Kodi 17
#21
niestety wtyczki już na samym końcu nie da się zaistalować - nie pobiera jej i nie może zaistalować. Już exodusa wogóle nie moge zainstalować. Ma ktoś rade.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@amsam właśnie zainstalowałem, masz jakiś błąd czy coś?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Przy instalowaniu z repositorium Convenant - pojawiają mi się dwa super repo bodajrze i colossus convenant - przy wyyborze jednego lub drugiego nie pobiera - komunikat po chwili - Nieudane instalowanie zależnego dodatku. kodi 17,4, wyłączyłem antyvirus
Odpowiedz
#24
Na innych urządzeniach dział. Tylko na tym kompie. Spróbuję przeistalowac kodi. Dzięki
Odpowiedz
#25
Witam,

świetna wtyczka, przesiadłem się ze Specto. Jednak mam problem - przestało mi odznaczać odcinki po obejrzeniu. Wiecie jak to można naprawić?

Druga sprawa, z którą sobie poradziłem "na piechotę" to jak można szybko przenieść bilbiotekę filmów/seriali z jednej wtyczki do drugiej?
Gdy skasowałem Specto i wgrałem Covenant, przegrałem sobie za pomocą menadżera plików foldery odpowiedzialne za bibliotekę. Jednak za każdym razem jak włączałem jakiś serial wyskakiwał mi komunikat, że potrzebna jest wtyczka Specto.
Odpowiedz
#26
Zrób sobie trakt.tv
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Mam podpięty trakt.tv do wtyczki, wcześniej miałem do specto. Dalej problem występuje.
Odpowiedz
#28
Może wgraj jeszcze raz specto autoryzuj i zresetuj autoryzacje
Powinien to sobie zapisać ..
Jak to nie pomoże, to wywal KODI wgraj od nowa dodaj Covenant i autoryzuj Wink
Odpowiedz
#29
Zrobiłem tak jak napisałeś i niestety nic...
Po obejrzanym odcinku na covenant nie wyskakuje mi okienko oceny w trakt i nie odznacza mi odcinka.
Odpowiedz
#30
Mi też raz odchacza odcinek raz nie, a głosowanie wyłączyłem bo mnie denerwowalo

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Only the dead have seen the end of war.

Plato
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości