Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin Filman.cc problem na Kodi 18
#21
teraz na kodi też chodzi. Już raz tak miałem ze nie było i po jakimś czasie pojawił się. Może to taka loteria i dzisiaj trafiłem...
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(28-01-2021, 02:26 PM)malarz napisał(a): Może to taka loteria

W wersji Premium również? [Obrazek: a065.gif]


[Obrazek: kwqhmOSl.jpg]
Odpowiedz
#23
(28-01-2021, 02:26 PM)malarz napisał(a): teraz na kodi też chodzi. Już raz tak miałem ze nie było i po jakimś czasie pojawił się. Może to taka loteria i dzisiaj trafiłem...
W sumie, to z loterią jesteś bliski prawdy. Wszystko zależy od tego czy strona się chowa za CF albo innym anty ddos. Wczoraj jakby testowali, bo mieli i antyDDos potem przerwa i wrócili do "starego" CF. Loteria polega na tym, że trzeba trafić kiedy żaden nie jest odpalony.
Odpowiedz
#24
(27-01-2021, 07:42 PM)zm1c4l napisał(a): Filman ostatnio jest oblezony botami i wieloma innymi zapytaniami w serwer po wyłączeniu alltube, stąd też musiał zostać włączony CF by dostęp był możliwy chociażby przez www.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Czy działa dzisiaj komuś filman.cc? Czy wtyczka przestała działać? Wczoraj jeszcze działała...
Odpowiedz
#25
Post wyżej masz napisane dlaczego czasami wtyczka nie działa, aby zobrazować to wrzucam niżej obrazek co wyświetla się po wejściu na wyżej wymienioną stronę.

[Obrazek: ef18Bw9l.jpg]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości